Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Addinol

Addinol, lühend "Additives in Oil", on Saksa kaubamärk, mis on tuntud eelkõige oma kõrgekvaliteediliste määrdeainete ja õlide poolest. Ettevõte asutati 1936. aastal Saksamaal ja on sellest ajast alates saavutanud tugeva maine autotööstuses. Addinol on spetsialiseerunud mitmesuguste määrdeainete, sealhulgas mootoriõlide, käigukastivedelike ja mitmesuguste eritoodete tootmisele, mis on mõeldud nii auto- kui ka tööstusrakenduste jaoks.

Addinol tooted on tuntud oma suure jõudluse, usaldusväärsuse ja uuendusliku lisaainete kasutamise poolest, mis parandavad nende õlide määrdeomadusi. Addinoli mootorsõidukite määrdeained on mõeldud vastama kaasaegsete mootorite vajadustele ning neid kasutatakse sageli nii era- kui ka tarbesõidukites. Kaubamärk ei ole populaarne mitte ainult Saksamaal, vaid on oma kvaliteetsete toodete poolest leidnud tunnustust ka rahvusvaheliselt.

Lisaks autode määrdeainetele toodab Addinol ka määrdeaineid tööstuslikele rakendustele, laevamootoritele ja kasutamiseks taastuvenergia sektorites, näiteks tuuleturbiinides. Nende keskendumine uurimis- ja arendustegevusele tagab, et nende tooted vastavad sageli uusimatele tööstusstandarditele ja keskkonnanormidele või ületavad neid.

https://addinol.de

Addinol Logo

Addinol määrdeained ja mootoriõlid