Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Bosch

Bosch, mille asutas 1886. aastal Robert Bosch Saksamaal Stuttgartis, on ülemaailmselt tunnustatud insener- ja tehnoloogiaettevõte, millel on suur mõju autotööstusele. Bosch on tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest ja on saanud juhtivaks autovaruosade tarnijaks, alates kütuse sissepritsesüsteemidest ja pidurikomponentidest kuni täiustatud elektroonikani. Tänu pühendumisele kvaliteedile, jätkusuutlikkusele ja tipptasemel teadusuuringutele on Bosch kindlustanud oma positsiooni usaldusväärse kaubamärgina, aidates oluliselt kaasa sõidukite tõhususele ja usaldusväärsusele kogu maailmas.

Mitmekülgne tootevalik:
Bosch on tuntud oma ulatusliku autotoodete valiku poolest, mis hõlmab nii bensiini- kui ka diiselmootorite komponente ja süsteeme. Bosch toodab mitmesuguseid varuosasid, alates olulistest mootorikomponentidest kuni ohutus- ja elektroonikasüsteemideni.

Peamised autotooted:

Kütuse sissepritsesüsteemid: Bosch on juhtiv kütuse sissepritsetehnoloogia tootja, kes pakub süsteeme, mis suurendavad kütuse tõhusust ja vähendavad heitkoguseid.

Süüteküünlad: Bosch toodab kvaliteetseid süüteküünlaid süütesüsteemidele, tagades mootori optimaalse jõudluse.

Pidurisüsteemid: Bosch toodab pidurisüsteemide komponente, nagu piduriklotsid, rootorid ja hüdraulikasüsteemid, mis aitavad kaasa sõiduki ohutusele.

Starterid ja generaatorid: Kaubamärk pakub usaldusväärseid startereid ja generaatoreid, et tagada mootori sujuv käivitamine ja toiteallikas.

Filtrid: Bosch toodab õhu-, õli-, kütuse- ja salongifiltreid, et säilitada mootori puhas ja tõhus töö.

Innovatsioon ja tehnoloogia:
Bosch on autotööstuse innovatsiooni esirinnas, investeerides palju teadus- ja arendustegevusse.
Nad keskenduvad täiustatud tehnoloogiate, näiteks andurite, juhtseadmete ja ühenduvuslahenduste väljatöötamisele, et vastata autotööstuse arenevatele vajadustele.

Ülemaailmne kohalolek:
Boschil on märkimisväärne ülemaailmne esindatus, mis hõlmab tegevust ja müüki erinevates riikides, mistõttu on tema tooted laialdaselt kättesaadavad tarbijatele ja autotootjatele kogu maailmas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus:
Bosch on kvaliteedi ja usaldusväärsuse sünonüüm. Nende tooted on tuntud selle poolest, et nad vastavad kõrgetele tööstusstandarditele ning nii autotootjad kui ka tarbijad valivad neid sageli nende vastupidavuse ja jõudluse tõttu.

Järelturu tugi:
Lisaks sellele, et Bosch tarnib originaalvarustust paljudele autotootjatele, on ta tugevalt esindatud ka järelturul. Nad pakuvad tarbijatele ja sõltumatutele remonditöökodadele mitmesuguseid varuosi ja komponente.

Keskkonnaalane vastutus:
Bosch on pühendunud jätkusuutlikkusele ja keskkonnavastutusele. Nad püüavad arendada keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ja tooteid, mis aitavad vähendada autosüsteemide ökoloogilist mõju.

https://www.bosch-mobility.com

Bosch Logo

Bosch autovaruosad