Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Bosma

Bosma on autotööstuse kaubamärk, mis on spetsialiseerunud valgustuslahendustele. 1987. aastal Hollandis asutatud kaubamärk on pühendunud autosektori tehniliste ja kvalitatiivsete nõuete täitmisele. Bosma on tuntud oma pühendumuse poolest kaasaegsele tehnoloogiale ja kvaliteedile, tagades oma toodete usaldusväärsuse ja kõrge kvaliteedi. Ettevõtte tooted vastavad Euroopa standarditele ning omavad vajalikke sertifikaate ja kinnitusi.

Bosma Group Europe on tunnustatud kui juhtiv autotööstuse valgustite tootja. Tänu aastatepikkusele kogemusele on ettevõte pidevalt rakendanud uuenduslikke lahendusi ja kaasaegseid tehnoloogiaid. Nende tootevalik on ulatuslik, hõlmates üle 2000 erineva sõidukite valgustusseadme tüübi. Selles kollektsioonis on mitmesuguseid tooteid, näiteks halogeenlambid, LED-lambid, ksenoonlambid ja muud optilisel LED-tehnoloogial põhinevad esmaklassilised tooted. Bosma tooteid kontrollib rahvusvaheline ekspertide rühm, kes rõhub kõrgetele teenindus- ja kvaliteedistandarditele kogu Euroopas.

Lisaks on Bosma toonud turule autode valgustusseadmetega lisakomplektid, mille eesmärk on parandada hapra kauba hoiustamise turvalisust ja optimeerida klienditeeninduse kvaliteeti. Need komplektid sisaldavad mitmesuguseid lambid, näiteks R5W, R10W, C5W, W5W, P21W, P21/5W ja PY21W, mis muudab need ideaalseks tanklate, kaupluste ja töökodade jaoks. Ettevõte tagab oma toodete hõlpsa kättesaadavuse, lihtsa identifitseerimise ja piisava varu säilitamise, mis mõjutab oluliselt klienditeeninduse kvaliteeti.

https://bosma.polfirms.com

Bosma Logo

Bosma