Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Dayco

Dayco on silmapaistev ja tuntud kaubamärk autode järelturul, mis on spetsialiseerunud mitmesuguste autovaruosade tootmisele. Rikkaliku ajalooga, mis ulatub tagasi selle asutamiseni 1905. aastal Daytonis (Ohio, USA), on Dayco arenenud ülemaailmseks liidriks, kes on tuntud oma innovaatiliste lahenduste ja usaldusväärsete toodete poolest.

Tootevalik:
Dayco pakub ulatuslikku tooteportfelli, mis rahuldab erinevaid autovajadusi. Kaubamärk on eriti tuntud oma oskusteabe poolest mootorikomponentide ja jõuülekandesüsteemide tootmisel. Peamised tooted on järgmised:

Timingkomponendid: Dayco toodab ulatuslikku valikut ajastusrihmasid, ajastusahelakomplekte, pingutusmehhanisme ja tühikäigurattaid. Need komponendid mängivad olulist rolli mootoriosade liikumise sünkroniseerimisel, tagades optimaalse jõudluse.

Käigukastisüsteemid: Dayco on juhtiv veorihmade, kiilrihmade ja serpentiinirihmade tarnija. Need komponendid on lahutamatu osa tõhusast jõuülekandest sõiduki mootoris, aidates kaasa üldisele töökindlusele.

Ülemaailmne esindatus:
Dayco on saavutanud tugeva ülemaailmse esindatuse, mille tegevus hõlmab mitmeid kontinente. Selle tooteid turustatakse ja müüakse ulatusliku turustajate, jaemüüjate ja autoteenindajate võrgustiku kaudu. Selline ülemaailmne haare võimaldab Dayco'l teenindada paljusid turge ja rahuldada sõidukite erinevaid vajadusi kogu maailmas.

Innovatsioon ja tehnoloogia:
Pühendumine innovatsioonile ja tehnoloogilisele arengule eristab Daycot autovaruosade tööstuses. Kaubamärk investeerib teadus- ja arendustegevusse, et püsida uute tehnoloogiate eesliinil, tagades, et selle tooted vastavad tööstusstandarditele või ületavad neid. See rõhuasetus innovatsioonile aitab kaasa kaubamärgile.

https://www.dayco.com

DAYCO hammasrihmad

Dayco varuosad