Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Defa

Defa on Norra ettevõte, mis on spetsialiseerunud autode elektriliste komponentide ja tarvikute tootmisele ja tarnimisele. 1942. aastal asutatud Defa on kasvanud juhtivaks kaubamärgiks Põhjamaades autode kütte- ja elektritoodete valdkonnas.

Mõned peamised Defa pakutavad tootekategooriad on järgmised:

Mootori- ja sisekütteseadmed: Defa on kõige paremini tuntud oma mootori- ja sisekütteseadmete valiku poolest, mis on mõeldud sõidukite soojana hoidmiseks külmas kliimas. Nende toodete hulka kuuluvad mootoriploki kütteseadmed, parkimiskütteseadmed ja salongi sisekütteseadmed.

Akulaadijad ja hooldusseadmed: Ettevõte pakub erinevaid akulaadureid, akulaadureid ja akuhooldusseadmeid, et hoida sõiduki akud laetud ja heas korras.

Juhtmekomplektid ja elektritarvikud: Defa toodab sõidukite juhtmekomplekte, kaableid, lüliteid ja muid elektritarvikuid, mis rahuldavad nii algseadmete valmistaja kui ka järelturu vajadusi.

Valgustustooted: Kaubamärk pakub lisavalgustuse lahendusi, näiteks töö- ja kontroll-lampide ning muude sõidukite jaoks mõeldud kaasaskantavate valgustustoodete jaoks.

Sõiduki turvaseadmed: Defa pakub erinevaid sõidukite turvaseadmeid, sealhulgas alarmsüsteeme, kasutustõkkeid ja jälgimisseadmeid.

Kuigi Defa keskendub peamiselt Skandinaavia ja Põhja-Euroopa turgudele, on nende tooted saadaval ka teistes piirkondades erinevate turustuskanalite kaudu. Kaubamärk on eriti populaarne karmide talvetingimustega piirkondades, kus nende autoküttetooted on kõrgelt hinnatud.

Defa on uhke oma pühendumuse üle innovatsioonile, kvaliteedile ja klientide rahulolule. Ettevõte töötab pidevalt välja uusi tooteid ja tehnoloogiaid, et vastata autotööstuse arenevatele vajadustele.

Defa on loonud endale kindla niši kui kvaliteetse autode elektrikomponentide ja tarvikute usaldusväärne tarnija, eriti külma kliima jaoks mõeldud sõidukiküttelahenduste valdkonnas.

http://www.defa.com

Defa auto eelsoojendid