Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Denso

1949. aastal asutatud Denso on silmapaistev ülemaailmne autoosade tootja, mille peakorter asub Kariyas, Aichi prefektuuris, Jaapanis. Denso teatas 31. märtsil 2023. aastal lõppenud majandusaasta konsolideeritud netokäibest ligikaudu 47,9 miljardit dollarit, mis teeb sellest maailma suuruselt teise autoosade ja -süsteemide tarnija müügimahu poolest.

Ettevõte keskendub neljale põhitehnoloogiale, et kujundada liikuvuse tulevikku: Elektrifitseerimine, täiustatud ohutus ja automatiseeritud juhtimine, ühendatud juhtimine ning tehaste automatiseerimine/AgTech. Denso pühendub teadus- ja arendustegevusele märkimisväärselt, investeerides nendesse valdkondadesse ligi 10% oma ülemaailmsest konsolideeritud müügist ning omab üle 41 000 patendi kogu maailmas.

Denso tootevalik on lai ja katab autotehnoloogia erinevaid aspekte. Siia kuuluvad soojusjuhtimis- ja kliimaseadmed, jõuülekandesüsteemid, ohutus- ja kabiinisüsteemid ning autode hooldusosad ja tarvikud. Nad tegelevad ka selliste valdkondadega nagu vesinikuenergia, autode pooljuhtide, autode süsinikdioksiidiheite vähendamine, arukas põllumajandus, automatiseeritud juhtimine ja täiustatud juhiabi.

Mõned nende märkimisväärsed tooted hõlmavad veetemperatuuriandureid, mitme voolu juhtimisventiilid BEV-ide jaoks, elektrilisi veepumpasid, startereid, generaatoreid, kõrgepinge ISG-d ja mitmesuguseid elektroonilisi juhtimisseadmeid elektriliste jõuallikate ja liitiumioonakude jaoks. Lisaks pakuvad nad ohutus- ja kabiinisüsteeme, nagu milliwave-radarid, LiDAR, nägemisandurid, turvapadja ECUd, digitaalsed välispeeglite ECUd ja integreeritud kabiinisüsteemid.

Denso on andnud oma panuse autosporti, eriti koostöös Toyotaga. Nad on projekteerinud spetsiaalseid autoosasid ja elektroonikat Toyota mootorispordi osakondadele, nagu Toyota Racing Development ja Toyota Gazoo Racing. Nende tooted, nagu süüteküünlad, kütusepumbad, generaatorid ja ECM-arvutisüsteemid, on olnud lahutamatu osa erinevates autospordikategooriates, sealhulgas NASCARis, Vormel-1-s, ralli maailmameistrivõistlustel ja vastupidavuse maailmameistrivõistlustel.

Denso ülemaailmne esindatus on märkimisväärne, sest selle võrgustik hõlmab 190 ettevõtet. Ettevõtte Ameerika filiaal Denso International America annab tööd enam kui 17 000 inimesele 38 asukohas Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas.

https://www.denso.com

Denso Logo

Denso mootorsõidukite osad ja süsteemid