Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Energizer

Energizer on tunnustatud kui oluline tegija autovaruosade tööstuses, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele varuosadele ja tarvikutele. Nad pakuvad laia tootevalikut, sealhulgas starteriakusid ja muid olulisi komponente erinevatele automarkidele, nagu Toyota, Honda, Nissan ja Ford. Energizeri tooted on mõeldud laiale sõidukite spektrile, ulatudes igapäevastest mudelitest kuni kõrgekvaliteediliste luksus- ja sportautodeni.

Kaubamärk on eriti tuntud oma autoakude poolest, mis on mõeldud luksusautode kõrgetele standarditele vastavaks. Energizer teeb koostööd juhtivate autotootjatega, et töötada välja akud, mis on kooskõlas autotööstuse viimaste tehnoloogiliste edusammudega. Need akud on tuntud oma suure jõudluse ja ohutuse poolest, mistõttu sobivad need suure jõudlusega sportautodele, kuigi need on saadaval paljudele sõidukitele. Energizeri akud on üldiselt kallimad kui teiste kaubamärkide akud, kuid neid hinnatakse nende usaldusväärsuse ja pikema eluea tõttu, mis sageli ületab nende garantiid.

Energizer Holdings Inc., mille peakorter asub St. Louisis, MO, on ülemaailmne liider energialahenduste valdkonnas. Nad pakuvad mitmekesist tooteportfelli, sealhulgas Energizer'i kaubamärgiga akutooted, laetavad akud, laadimissüsteemid ja kaasaskantavad valgustuslahendused. Ettevõte jätkab uuendusi kaasaskantava energia valdkonnas, et vastata tarbijate aktiivse elustiili arenevatele vajadustele.

https://www.energizerpower.com

Energizer Logo

Energizer Akud