Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Febest

Febest on autotööstuse järelturul tuntud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete varuosade tootmisele ja turustamisele paljude sõidukite jaoks. Febest on loodud eesmärgiga pakkuda usaldusväärseid ja kuluefektiivseid alternatiive originaalvarustuse tootja (OEM) varuosadele ning on saavutanud tunnustuse eelkõige tänu oma keskendumisele vedrustuse osadele, rooliseadme osadele ja kummi-metallosadele.

Ettevõte investeerib palju teadus- ja arendustegevusse ning kasutab oma toodete kavandamisel ja valmistamisel kaasaegset tehnoloogiat. Febesti pühendumine kvaliteedile kajastub tema rangetes kvaliteedikontrolliprotsessides, mis tagavad, et iga osa vastab tööstusstandarditele või ületab neid. See pühendumine tipptasemele on aidanud kaasa Febesti kui usaldusväärse autoosade tarnija mainele.

Febesti tootekataloog on ulatuslik, hõlmates suurt hulka tootemarke ja -mudeleid, kuid keskendudes eelkõige Jaapani ja Korea sõidukitele. Selline terviklik lähenemine võimaldab autoomanikel ja remondispetsialistidel leida oma konkreetsete vajaduste jaoks sobivad varuosad, mis on aidanud kaasa kaubamärgi populaarsusele autode remondi- ja hooldustööstuses.

Üks Febesti kõige tähelepanuväärsemaid omadusi on pühendumine klientide rahulolule. Brändi eesmärk on pakkuda mitte ainult usaldusväärseid ja vastupidavaid varuosi, vaid ka suurepärast klienditeenindust. Febest tunnistab sõiduki jõudluse ja ohutuse säilitamise tähtsust ning tema tooted on loodud nende eesmärkide toetamiseks.

https://febest.eu

Febest logo

Febest varuosad