Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Fram

Fram on tuntud autofiltirite, õhuvärskendustoodete ja muude automajanduslike hooldustoodete kaubamärk. See kuulub Nisus Corporationile, mis on suurema ettevõtte First Brands Groupi tütarettevõte.

Tootevahemik: Fram pakub laia valikut autofiltreid, sealhulgas õlifiiltreid, õhufiitreid, kütusefiltreid ja salongifiltreid. Nad toodavad ka muid autohooldusega seotud tooteid, nagu puhastusharjad, õhuvärskendustooted ja rooliseadme vedelikud.

Ajalugu: Fram asutati 1932. aastal Providence'is Rhode Islandi osariigis USA-s. Nimi "Fram" pärineb sõnade "Filter" ja "Ram" kombinatsioonist, mis olid ettevõtte esimesed tootered.

Jaotus: Frami tooteid on laialt saadaval eri jaemüügikanalites, sealhulgas autovaruosade kauplustes, suurkauplustes ja veebikauplustes. Neil on tugev kohalolu Ameerika Ühendriikides ja Kanadas ning ka rahvusvahelistel turgudel.

Kvaliteet ja innovatsioon: Fram rõhutab oma toodete kvaliteeti ja toimivust, investeerides teadus- ja arendustegevusse uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks. Nad teevad sageli koostööd algseadmete tootjatega (OEM-idega), et tagada oma toodete vastavus rangetele standarditele.

Fram on end autoteenindussektoris kehtestanud usaldusväärse ja usaldusväärsena kaubamärgina, pakkudes tarbijatele laia valikut kõrgekvaliteedilist autovaruosasid ja hooldustooteid.

https://www.fram.com

Fram logo

Fram tooted