Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Hella

Hella on ülemaailmselt tunnustatud Saksa ettevõte, mis on spetsialiseerunud autotööstuse valgustus- ja elektroonikakomponentidele, olles oluline tarnija nii järelturu kui ka originaalvarustuse tootjate (OEM) jaoks. 1899. aastal asutatud kaubamärk on saavutanud maine innovatsiooni, kvaliteedi ja jõudluse poolest, mis teeb sellest eelistatud valiku autode remondi, hoolduse ja kohandamise puhul.

Ettevõtte tootevalik on lai, hõlmates kõike alates esilaternatest ja päevatuledest kuni keeruliste elektrooniliste komponentideni, nagu andurid, ajamid ja juhtseadmed. Hella on eriti tuntud oma edusammude poolest valgustustehnoloogias, sealhulgas LED- ja ksenon-esituled, mis pakuvad paremat valgustust ja energiatõhusust võrreldes traditsiooniliste halogeenlampidega. Need uuendused ei suurenda mitte ainult ohutust ja nähtavust maanteel, vaid aitavad kaasa ka sõidukite esteetilisele välimusele.

Lisaks valgustusele on Hella elektroonilised komponendid kaasaegsete autosüsteemide lahutamatu osa, toetades selliseid funktsioone nagu mootori juhtimine, kliimaseadmete juhtimine ja juhiabisüsteemid. Ettevõtte pühendumine kvaliteedile ja tehnoloogilisele arengule on muutnud tema tooted oluliseks sõiduki optimaalse jõudluse ja töökindluse saavutamisel.

Hella edu aluseks on pühendumine teadus- ja arendustegevusele, mis võimaldab kaubamärgil püsida autotehnoloogia suundumuste esirinnas. See keskendumine innovatsioonile on ilmne tema tootevalikus, mis sobib paljudele sõidukitele, sealhulgas sõiduautodele, veoautodele ja mootorratastele.

Hella esindab nii autohuvilistele kui ka professionaalidele segu Saksa inseneriteadmistest ja tipptasemel tehnoloogiast, mis muudab selle kvaliteetsete autovaruosade ja -tarvikute allikaks. Kaubamärgi ülemaailmne kohalolek ja ulatuslik turustusvõrk tagavad, et selle tooted on kättesaadavad klientidele kogu maailmas.

https://www.hella.com

Hella logo

Hella autotuled