Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

JOM

JOM Car Parts on Saksa ettevõte, mis on spetsialiseerunud autotuuninguosade ja tarvikute tootmisele. Asutatud 1990ndate lõpus, on JOMist saanud tuntud bränd autoturuosade sektoris, eriti oma Euroopa automarkide nagu Volkswageni, Audi, Seati ja Škoda jaoks mõeldud toodete poolest.

JOM pakub laia valikut tuuninguosi, sealhulgas õhuvõtusüsteeme, väljalaskesüsteeme, vedrustuskomponente, pidurisüsteeme ja mootorituunimislahendusi. Nende tooted on tuntud kvaliteedi, vastupidavuse ja tähelepanu detailidele poolest, rahuldades nii jõudlusentuusiaste kui ka neid, kes otsivad täiustatud sõidukogemust.

Mõned JOMi populaarseimad tooted on:

Õhuvõtusüsteemid: JOM pakub erinevaid õhuvõtusüsteeme, sh külma õhu võtusüsteeme, lühikese raadiusega võtusüsteeme ja jõudlusfiltrid, mis on mõeldud õhuvooliku parandamiseks ja mootori jõudluse suurendamiseks.

Väljalaskesüsteemid: JOMi väljalaskesüsteemid on saadaval erinevates konfiguratsioonides, nagu järelväljalaskesüsteemid, allavoolutorud ja suure läbivooluga katalüsaatorid, mille eesmärk on suurendada väljundvõimsust ja tekitada sportlikumat väljalaskeheli.

Vedrustuskomponendid: JOM pakub mitmesuguseid vedrustusvirnasid, sh koelmikvedrustusi, madaldusvedrusid ja jõudlusamorte, mis võimaldavad parandada käsitletavust, stabiilsust ja sõidumugavust.

Pidurisüsteemid: JOM pakub suure jõudlusega pidurilahendusi, nagu suuri pidurikompleite, soonilist ja puuritud piduriklotse ning jõudluspiduriklotse, mis parandavad pidurdusvõimsust ja -kontrolli.

Mootori häälestuslahendused: JOM pakub erinevaid mootori häälestuslahendusi, sh jõudlustarkvara, turbolahendusi ja muid otsetööstuslahendusi, et mootorist rohkem võimsust välja pigistada.

JOMi tooted on projekteeritud ja inseneritud Saksamaal, tagades vastavuse rangetele kvaliteedi- ja jõudlusnõuetele. Bränd on tuntud detailide täpsuse, usaldusväärse jõudluse ja kliendirahulolu pärast.

https://www.jom.de

JOM tuuning varuosad

JOM Tuuning osad