Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

K&N

K&N Engineering, Inc., üldtuntud kui K&N, on Ameerika kaubamärk, mis on tuntud suure vooluhulgaga õhufiltrite ja õhu sisselaskesüsteemide projekteerimise ja tootmise poolest. Ettevõte asutati 1969. aastal ja on saavutanud autotööstuses ja mootorrattatööstuses hea maine oma uuendusliku lähenemise tõttu õhufiltreerimisele. K&Ni tooted on mõeldud hobujõu ja kiirenduse suurendamiseks, pakkudes samal ajal suurepärast filtreerimist, et tagada mootori pikk eluiga.

Suure läbivooluga õhufiltrid: Need filtrid on K&Ni nurgakivitoode, mis on loodud suure õhuvoolu tagamiseks koos suurepärase filtreerimisega ning need on pestavad ja korduvkasutatavad. Neid peetakse sageli tavapäraste paberfiltrite standardkorrektsiooniks, mis tagab parema jõudluse.

Õhu sisselaskesüsteemid: Need süsteemid asendavad tehase õhu sisselaske seadistust, mille eesmärk on vähendada õhu sisselaskepiiranguid ning siluda ja sirgendada õhuvoolu. See võimaldab mootoritel sisse hingata suurema hulga õhku kui ainult tavalise tehase asendusfiltriga, mis võib suurendada hobujõudu.

Õlifiltrid: K&N pakub ka suure jõudlusega õlifiltreid, mis on kavandatud suure voolukiiruse ja silmapaistva filtratsioonitasemega, et kaitsta mootoreid saasteainete eest.

Kohandatud õhufiltrid võidusõidu jaoks: Need on spetsiaalselt loodud võidusõidu rakenduste jaoks, kus jõudlus ja õhuvool on kriitilise tähtsusega, ning neid saab kohandada vastavalt konkreetsetele vajadustele.

Salongiõhufiltrid: Nende filtrite eesmärk on parandada auto sisemuses oleva õhu kvaliteeti ning need on mõeldud tolmu, õietolmu ja muude õhus leiduvate ainete püüdmiseks.

Mootorrataste ja ATVde jõudlusosad: Lisaks sõiduautodele ja veoautodele toodab K&N ka filtreid ja jõudlusosasid mootorratastele, ATV-dele ja isegi meresõidukitele.

K&Ni tooted paistavad silma oma pikaealisuse ja keskkonnasõbralikkuse poolest, kuna need vähendavad ühekordsete filtritega seotud jäätmeid. Ettevõte rõhutab oma õhufiltrite vastupidavust ja pestavust, sest erinevalt ühekordselt kasutatavatest filtritest ei pea neid sageli vahetama.

http://www.knfilters.com

K&N Logo

K&N Õhufiltrid