Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Kamasa Tools

Kamasa Tools on tööriistatööstuses tuntud kaubamärk, mis on tuntud oma pühendumise poolest kvaliteedile ja innovatsioonile. Kaubamärgi asutas 1968. aastal ZJ Kamasa ning sellest ajast alates on see välja töötanud nii professionaalsetele mehaanikutele kui ka entusiastidele mõeldud tööriistade ja seadmete valiku. Aastate jooksul on Kamasa Tools tähistanud mitmeid verstaposte, näiteks 1982. aastal oli ta turul esimene 87-osalise tööriistakomplektiga ja 1991. aastal tõi turule 2-komponentse käepidemega kruvikeerajad.

Nende tootevalik on üsna ulatuslik ja hõlmab erinevaid tööriistu ja töökojavarustust, mis kõik on kavandatud vastama tänapäeva tööstusettevõtete kõrgetele standarditele. Mõned märkimisväärsed tooted ja kategooriad hõlmavad pistikupesa tööriistu, mutrivõtmekomplekte, mutrivõtmeid, kruvikeeramisvahendeid, tangid, löögitööriistu, teravkülgseid tööriistu, tööriistakärusid ja hoiulahendusi, samuti spetsiaalseid tööriistu nii kerg- kui ka raskeveokitele.

Kamasa Tools'i oluline aspekt on nende pühendumine testimisele ja kvaliteedi tagamisele. Nende tooted on valmistatud kulumiskindlatest ja suure tugevusega materjalidest, nagu ülitugev teras, alumiinium, terasest tugevdatud ja klaaskiuga tugevdatud plastid, samuti erinevad kummisegud. Neid materjale testitakse rangelt koormuse, kulumise ja funktsionaalsuse suhtes, et tagada nende vastavus kaasaegsete autotöökodade nõuetele. See testimisprotsess hõlmab ka materjali defektide kontrollimist ning tööriistade pikaealisuse ja vastupidavuse hindamist.

https://www.kamasatools.com

Kamsa Tools Logo

Kamasa Tools