Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Knecht

Knecht, mis kuulub MAHLE Aftermarket GmbH alla, on juba pikka aega tuntud oma erakordse kvaliteediga filtrite poolest, mille ajalugu on sügavalt juurdunud autotööstuses. Adolf Knecht asutas kaubamärgi 19. sajandi lõpus, pannes aluse pärandile, mis ulatub kaugele tulevikku. Aastaks 1929 alustas Knecht oma esimeste filtrite tootmist, mis tähistas verstaposti teel innovatsiooni ja tipptasemel filtreerimistehnoloogia suunas. See areng jätkus ning 1977. aastal tunnustati Knechti võimekust ja potentsiaali ning seejärel omandas selle MAHLE GmbH, mis oli otsustav samm, mis veelgi kindlustas Knechti staatust autotööstuse varuosade tööstuses.

Strateegiline omandamine MAHLE GmbH poolt avas Knechtile uusi võimalusi, laiendades tema silmaringi algsest ulatusest kaugemale. Seda laienemist rõhutas Knecht Filterwerke SL asutamine Hispaanias 1992. aastal, mis rõhutas kaubamärgi kasvavat mõju ja pühendumist kvaliteedile. Ühisettevõtete loomine Mehhikos ja Indias näitas veelgi Knechti ülemaailmset haaret, tagades, et Knechti kvaliteetsed ja keskkonnasõbralikud filtrid oleksid kättesaadavad kogu maailmas. Tänapäeval ulatub Knechti tootmisvaldkond mitmesse riiki, sealhulgas Taisse, USAsse, Koreasse, Jaapanisse, Brasiiliasse ja Filipiinidele, mis võimaldab kaubamärgil teenindada mitmekesist ja globaalset kliendibaasi.

Knechti eripäraks on tema filtreerimisalased teadmised, eriti Euroopa turul. See spetsialiseerumine on toonud kaasa klientide tugeva pühendumuse, kusjuures kaubamärki on juba aastakümneid tunnustatud kui filtreerimisspetsialisti MAHLE kaubamärgi perekonnas. Kaubamärgi tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja keskkonnaohutuse poolest, mis on omadused, mis leiavad vastukaja nii jaemüügipartnerite kui ka lõppkasutajate seas. Knechti pakkumiste hulka kuuluvad mitmesugused filtrid, mis on kavandatud vastama autotööstuse rangetele nõudmistele, tagades sõidukite mootorite ja süsteemide optimaalse jõudluse ja pikaealisuse.

Knechti integreerimine MAHLE kaubamärgiportfelli tähendab strateegilist sidumist ettevõttega, mis seisab originaalvarustuse kvaliteediga varuosade eest kogu jõuülekande ulatuses. See hõlmab komponente, mis ei piirdu ainult filtreerimisega, vaid hõlmavad ka mootori komponente, välisseadmeid, soojusjuhtimist ja mehhatroonikat. Knechti filtreerimislahenduste ja MAHLE laia tootevaliku vaheline sünergia rõhutab terviklikku lähenemist autode hooldusele ja remondile, mida toetavad originaalvarustuse pädevus, juhtiv teadus- ja arendustegevus ning ulatuslik rahvusvaheline logistikavõrk.

https://www.mahle-aftermarket.com

Knecht logo

Knecht filtrid