Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Lemförder

Lemförder on aastakümnete pikkuse ajalooga ettevõte, mis on tuntud eelkõige oma kvaliteetsete autoosade poolest, keskendudes rooli ja vedrustuse komponentidele. See ettevõte on muutunud autotööstuses innovatsiooni, usaldusväärsuse ja täpsuse sünonüümiks, teenindades nii originaalvarustuse tootjaid (OEM) kui ka järelturu sektorit.

Aastate jooksul on Lemförder saavutanud suurepärase inseneri- ja tootmisalase maine, mis on teinud temast juhtivate automarkide seas eelistatud valiku. Lemförderi tootevalik on lai, hõlmates muu hulgas juhthoovad, veermikud, stabilisaatorilenkid ja šassii komponendid. Need tooted on kavandatud vastama kaasaegsete sõidukite rangetele nõudmistele, tagades ohutuse, jõudluse ja mugavuse.

Üks Lemförderi edu võtmetegureid on pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile. Ettevõte investeerib palju teadus- ja arendustegevusse, püüdes pidevalt täiustada oma tooteid tipptehnoloogia ja materjaliteaduse abil. See on võimaldanud Lemförderil jääda tööstusharu suundumustest ettepoole ning vastata nii sõidukite kui ka juhtide arenevatele vajadustele.

Lemförder on tuntud ka oma panuse poolest erinevatesse automudelitesse, mis on tuntud oma jõudluse ja töökindluse poolest. Kuigi konkreetseid mudeleid, mis on Lemförderi kogemustest kasu saanud, on palju, on ettevõtte komponendid eriti levinud Euroopa tootjate, nagu BMW, Mercedes-Benz ja Audi, luksus- ja tipptasemel sõidukites. Lemförderi varuosasid kiidetakse nende täppistehnika eest, mis parandab nende sõidukite juhitavust ja vastupidavust.

Lisaks sellele ulatub Lemförderi mõju kaugemale luksussegmendist. Ettevõte tarnib varuosi paljudele sõidukitele, sealhulgas sõiduautodele, maasturitele ja kergetele tarbesõidukitele. Selline mitmekülgsus on võimaldanud Lemförderil saavutada tugevat kohalolekut ülemaailmsetel autoturgudel, teenindades kliente kogu maailmas.

Järelturu sektoris on Lemförder kaubamärk, mida professionaalsed mehaanikud ja autohuvilised usaldavad. Ettevõtte järelturuosad on tuntud oma OEM-taseme kvaliteedi poolest, pakkudes usaldusväärset võimalust remondiks ja uuendustöödeks. See on aidanud Lemförderil luua lojaalse kliendibaasi, kusjuures paljud valivad tema varuosad nende suurepärase jõudluse ja pikaealisuse tõttu.

Lemförderi ajalugu annab tunnistust tema pühendumusest tipptasemele autotööstuses. Pideva innovatsiooni, range kvaliteedikontrolli ja laia tootevaliku abil on Lemförder saavutanud oma koha juhtiva rooliseadmete ja vedrustuse komponentide pakkujana. Selle osad on tänapäeval paljude sõidukite jõudluse ja ohutuse lahutamatu osa, mis rõhutab kaubamärgi püsivat mõju autotööstusele.

https://aftermarket.zf.com

Lemförder Logo

Lemförder alusvankri osad