Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Liqui Moly

Liqui Moly on Saksa ettevõte, mis asutati 1957. aastal Saksamaal Ulmis. See on spetsialiseerunud autotööstuse hooldustoodetele, eelkõige mootoriõlidele, määrdeainetele ja lisanditele. Kaubamärk on tuntud oma kvaliteedile pühendumise poolest ja pakub laia valikut, mis koosneb enam kui 4000 tootest, mis ei ole mõeldud ainult autodele, vaid ka mootorratastele, klassikalistele autodele, elektrisõidukitele, jalgratastele, aiaseadmetele, paatidele, väikestele õhusõidukitele, tarbesõidukitele, ehitusmasinatele ja tööstuslikele rakendustele.

Ettevõtte asutamise aluseks on molübdeendisulfiidi (MoS2), lisaaine, mis parandab õli määrimiskvaliteeti ja pakub hädaolukorras töötamise omadusi rasketes tingimustes, tootmise patent. Seda tehnoloogiat kasutati algselt USA armees ja isegi II maailmasõja ajal, kus see aitas pilootidel sooritada hädamaandumisi vaatamata õlikaotusele lennukimootorites.

Aastate jooksul on Liqui Moly laiendanud oma tootevalikut ja rahvusvahelist kohalolekut, müües nüüd enam kui 120 riigis. Ettevõte osaleb märkimisväärselt ka spordi sponsorluses, sealhulgas autospordis ja teistes spordiliigades, nagu NHL ja NBA.

Alates 2023. aasta jaanuarist kuulub Liqui Moly Würth Groupi koos 800 miljoni euro suuruse käibega ja annab tööd üle 1000 inimesele.

https://www.liqui-moly.com

LIQUI MOLY Mootoriõlid autokeemia määrdeained