Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

LuK

Schaeffler Groupi üks osa LuK on ülemaailmselt tunnustatud kaubamärk autotööstuses, mis on tuntud kvaliteetsete autovaruosade tootmise poolest. Alates loomisest 1965. aastal on LuK olnud esirinnas innovatiivsete lahenduste väljatöötamisel autoajamite jaoks. Aastate jooksul on kaubamärk saavutanud maine tipptasemel inseneri- ja tootmistööde poolest, mis on teinud sellest eelistatud valiku nii sõidukitootjate kui ka järelturu teenuste seas.

Üks LuKi peamisi tootevaldkondi on sidurisüsteemid, kus ta on toonud turule arvukalt täiustusi, mis on kehtestanud tööstusharu standardid. Kaubamärgi sidurikomplektid on kavandatud vastama kaasaegsete sõidukite rangetele nõudmistele, pakkudes täiustatud jõudlust ja pikaealisust. Teine oluline panus LuKilt on kahetasandilise massiga hooratta leiutamine, mis on revolutsiooniline komponent, mis vähendab oluliselt vibratsiooni jõuülekandes, parandades seeläbi manuaalkäigukastiga sõidukite juhtimise sujuvust ja mugavust.

Lisaks siduritele ja hooratastele on LuK oma jälje jätnud ka innovaatiliste jõuülekandesüsteemidega. Kaubamärgi tootevalikusse kuuluvad automaatkäigukasti pöördemomendi muundurid, mis on projekteeritud optimaalse tõhususe ja jõudluse saavutamiseks. Lisaks sellele on LuK välja töötanud komponendid pidevalt muutuvate käigukastide (CVT) jaoks, mis võimaldavad sujuvat käiguvahetust, parandades sõidukogemust sujuvama kiirenduse ja parema kütusesäästuga.

LuK pühendumine innovatsioonile laieneb ka praeguste ja tulevaste autode probleemide lahendamisele, näiteks heitkoguste vähendamisele ja sõidukite tõhususe suurendamisele. LuK jätkab oma teadus- ja arendustegevuse kaudu uute tehnoloogiate kasutuselevõttu, mis aitavad kaasa autotranspordi jätkusuutlikkusele ja tulemuslikkusele.

LuKi edu ja mõju autotööstusele näitab, et tema tooteid kasutatakse laialdaselt erinevates sõidukites, alates sõiduautodest kuni tarbesõidukiteni, kogu maailmas. LuK pühendumine kvaliteedile, innovatsioonile ja klientide rahulolule on kindlustanud tema positsiooni turuliidrina.

https://www.schaeffler.com

LuK Logo

LuK varuosad