Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mahle

MAHLE on ülemaailmselt tunnustatud arenduspartner ja autotööstuse tarnija, kes on spetsialiseerunud täiustatud komponentidele ja süsteemidele paljudes valdkondades, sealhulgas mootorisüsteemid, filtreerimine, elektroonika, mehhatroonika ja soojusjuhtimine. 1920. aastal asutatud ettevõte on oma tegevust märkimisväärselt laiendanud ja annab tööd ligikaudu 71 947 inimesele 152 tootmiskohas ning omab 12 suurt teadus- ja arenduskeskust kogu maailmas. Tulevikku suunatud strateegilises strateegias 2030+ rõhutab MAHLE elektrifitseerimist, soojusjuhtimist ning tõhusaid ja puhtaid sisepõlemismootoreid (ICE), mille eesmärk on kindlustada juhtiv positsioon turul nendes valdkondades.

Mootorsüsteemid ja komponendid: Spetsialiseerunud kolbidele, silindritele ja nendega seotud osadele, mis on olulised mootori jõudluse ja tõhususe jaoks.

Filtreerimine ja mootori lisaseadmed: Pakume filtreid, õlijahuteid ja pumpasid, mis on mõeldud mootori eluea pikendamiseks ja heitmete vähendamiseks.

Soojusjuhtimine: Akude ja jõuülekande komponentide jahutussüsteemide väljatöötamine, mis on elektrisõidukite jõudluse seisukohalt üliolulised.

Elektroonika ja mehhatroonika: Elektriliste ajamite, ajamite, abiseadmete ning juhtimis- ja võimsuselektroonika pakkumine, mis toetab e-mobiilsuse arengut.

Järelturg: Lai valik originaalvarustuse kvaliteediga varuosasid ja teenuseid autokaubandusele ja töökodadele kogu maailmas, sealhulgas mootoriosad, filtrid, turbolaadurid ja soojusjuhtimise tooted.

MAHLE lähenemisviis hõlmab terviklikku teenuste valikut alates klimaatilisest tuuletunneltestimisest, mootori katsetamisest, inseneriteenustest, moodulite katsetamisest kuni soojusjuhtimisteenuste ja jõuülekannete lahendusteni. Ettevõtte uuenduslikud jõupingutused on eriti märgatavad e-mobiilsuse sektoris, kus ta keskendub elektriajamitele ja intelligentsetele laadimislahendustele, et muuta e-mobiilsus taskukohasemaks, lihtsamaks ja usaldusväärsemaks.

https://www.mahle.com

Mahle Logo

MAHLE mootorisüsteemid, filtreerimine, elektroonika, mehhatroonika ja soojusjuhtimine