Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Remsa

Remsa on autotööstuses tuntud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud piduriosadele. Rohkem kui 45-aastase kogemusega on Remsa ennast selles segmendis ülemaailmselt juhtivaks tootjaks tõestanud. Ettevõte on eriti tuntud oma piduriklotside poolest, omades märkimisväärset positsiooni Euroopa järelturu segmendis.

Remsa peamised aspektid on järgmised:

Tootevalik ja tehnoloogia: Remsa võib uhkeldada ulatusliku tootevalikuga, milles kasutatakse täiustatud tehnoloogiat. See hõlmab üle 20 miljoni piduriklotsikomplekti ja 2 miljoni piduriklotsi tootmist, mis teeb neist Euroopa järelkaubanduse hõõrdumise tootjate sektori liidri.

Teadusuuringud ja arendustegevus: Ettevõte paneb suurt rõhku teadus- ja arendustegevusele, viies läbi ulatuslikke teste, et tagada oma toodete kvaliteet ja ohutus. Nende pühendumine uute hõõrdematerjalide segude uurimisele, arendamisele ja testimisele näitab nende pühendumust täita turu nõudeid jõudluse, mugavuse, ohutuse ja kasutusaja osas.

Keskkonnaalane vastutus: Remsa on tuntud ka oma keskkonnasõbraliku lähenemise poolest. Nende piduriklotsid ei sisalda raskemetalle, nagu plii, vask ja antimon, mis on kooskõlas rangete õigusnormidega ja peegeldab nende pühendumust tervise- ja keskkonnastandarditele.

Globaalne haare ja teenindus: Kuna Remsa on esindatud paljudes riikides ja tootmisüksustes üle kogu maailma, pakub ta laia tootevalikut, mis on globaalseks turustamiseks kergesti kättesaadav automaatsetes ladudes.

Kliendi rahulolu ja tugi: Remsa pöörab suurt tähelepanu klientide rahulolule ja pakub ulatuslikku tuge, sealhulgas katalooge, kaubandust ning osalemist näitustel ja autonäitustel.

https://www.remsa.com

Remsa Logo
Remsa Varuosad Piduriklotsid ja Piduriosad