Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Ring

Ring Automotive on kaubamärk, mis on pühendunud sõidukite jõudluse ja ohutuse suurendamisele oma autotoodete valiku kaudu. Rohkem kui 40-aastase kogemusega on nad spetsialiseerunud kvaliteetsetele autovalgustus- ja kaubandustoodetele. Ring Automotive on eriti tuntud oma uuendusliku lähenemise poolest, mille eesmärk on luua tooteid, mis vastavad autojuhtide, tehnikute ja tarbesõidukite spetsialistide vajadustele.

Nende tootevalik hõlmab eri tüüpi sõidukipirne, näiteks 12 V pirnid, jõudluspirnid, 12 V LED-id ja Xenon HID-id. Nad pakuvad ka 24V pirnide ja spetsiaalsete pirnide valikut erinevate rakenduste, näiteks mootorrataste jaoks. Üks nende märkimisväärsetest saavutustest on see, et nad on esimene ettevõte, kes tõi välja +100% heledama pirniga ja toodab pikaajalist +200% võimsusega halogeenpirni.

Lisaks valgustusele pakub Ring Automotive ka laia valikut autotarvikuid, sealhulgas rehvihooldustooted, akuhooldus, armatuurkaamerad ja 12 V autosisesed elektritarvikud. Professionaalsetele töökodadele pakuvad nad ülevaatusvalgustust, professionaalseid akuhooldusvahendeid ja töökoha valgustust.

Ka tarbesõidukitele pakutakse selliseid tooteid nagu välis- ja sisevalgustid, töövalgustus, sõidukisisesed elektrilahendused, kaamerasüsteemid, tagurdussignaalid ja hoiatustuled. Lisaks pakub Ring Automotive'i spetsialiseerunud osakond Ring Carnation ainulaadset sõidukite ümberehituspaketti, mis sisaldab genisys'i, mis on juhtiv elektrijuhtimissüsteem spetsiaalsetele sõidukirakendustele.

https://www.ringautomotive.com

Ring Logo

Ring Autolambid ja pirnid