Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Ruville

Ruville on autotööstuses tunnustatud kaubamärk, mis keskendub sõiduautode ja tarbesõidukite kvaliteetsetele varuosadele. Ruville on tuntud oma saksa inseneriteadmiste poolest ja on loonud endale niši, pakkudes laia tootevalikut, mis rahuldab nii remonditöötajate kui ka usaldusväärseid varuosasid otsivate sõidukiomanike nõudmisi.

Kaubamärgi tootevalikusse kuuluvad mitmesugused sõiduki jõudluse ja ohutuse seisukohalt olulised komponendid. Eelkõige on Ruville tuntud oma oskusteabe poolest mootori, jõuülekande, roolimehhanismi ja vedrustuse komponentide osas. Ruville'i tähelepanuväärsete toodete hulgas hinnatakse eriti kõrgelt Ruville'i hammasrihma komplekte ja veepumpasid nende vastupidavuse ja tõhususe poolest, mis pakuvad terviklikku lahendust mootori hoolduseks. Lisaks pakub kaubamärk kvaliteetseid rattalaagrite komplekte ja juhttugesid, mis tagavad sõiduki tõrgeteta töö ja stabiilsuse.

Ruville on tunnustatud ka oma veorongi ja vedrustuse osade poolest, mille hulka kuuluvad hoolikalt konstrueeritud CV-liigendid, veorõngad ja stabilisaatorilenkid. Need komponendid on loodud nii, et need vastavad originaalvarustuse (OE) spetsifikatsioonidele või ületavad neid, tagades ühilduvuse ja jõudluse, mida sõidukiomanikud võivad usaldada.

Nii autoremonditööstuse spetsialistide kui ka sõidukiomanike jaoks esindab Ruville innovatsiooni, kvaliteeti ja usaldusväärsust. Ruville'i pühendumus tipptasemele kajastub iga toote hoolikas testimis- ja kvaliteedikontrolliprotsessis, mis tagab, et need peavad vastu igapäevases kasutuses ja aitavad kaasa sõiduki pikaealisusele.

Kaubamärgi pühendumist terviklike lahenduste pakkumisele autoremondivajadustele täiendab selle kasutajasõbralik veebisait, mis on väärtuslikuks allikaks konkreetsete sõidukimarkide ja -mudelite jaoks sobivate varuosade leidmisel. Veebisait pakub üksikasjalikku tooteteavet, paigaldusjuhiseid ja tehnilist tuge, mis lihtsustab klientide jaoks vajalike varuosade leidmist ja ostmist.

https://coleiro.com/auto-parts/ruville

Ruville logo

Ruville mootori, jõuülekande, roolimehhanismide ja vedrustuse osad