Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

SKF

SKF, algselt tuntud kui Svenska Kullagerfabriken, on ülemaailmselt tunnustatud liider laagrite, tihendite, määrdesüsteemide ning nendega seotud toodete ja teenuste tootmisel ja hooldamisel. Ettevõte asutati 1907. aastal Rootsis pärast seda, kui Sven Wingquist leiutas isesuunalise kuullaagri. See leiutis oli märkimisväärne, sest see parandas oluliselt kuullaagrite, mis olid paljude masinatüüpide kriitilised komponendid, jõudlust.

Kogu oma ajaloo jooksul on SKF olnud laagrite tehnoloogia esirinnas. 1917. aastal leiutas Arvid Palmgren kaherealise isesuunalise rull-laagri, mida toodetakse tänaseni. Need tehnoloogilised edusammud mängisid olulist rolli laagrite tõhususe ja vastupidavuse suurendamisel, laiendades nende kasutamist masinatööstuse eri sektorites.

SKF-i kasvu ja edu võib seostada tehniliste uuenduste ning tõhusate tööstus- ja ettevõtte juhtimisstrateegiate kombinatsiooniga. Axel Carlander, kaasasutaja ja esimene juhatuse esimees, mängis ettevõtte arengus olulist rolli, eriti selle algusaastatel. Aastaks 1930 oli SKF märkimisväärselt laienenud, omades 12 tehast ja üle 21 000 töötaja, kellest kaks kolmandikku asus väljaspool Rootsit.

Lisaks on SKF-i ettevõtte strateegiad alati keskendunud oma toodete arendamisele ja hooldamisele ning tootmisbaaside laiendamisele. Märkimisväärne erand oli AB Volvo asutamine 1917. aastal uuendusliku autoprojektina, millest hiljem, 1935. aastal, sai iseseisev ettevõte.

Tänapäeval on SKF jätkuvalt ülemaailmne liider oma valdkonnas, mis on tuntud selliste täiustatud laagrite nagu SKF Explorer ja SKF Energy Efficient (E2) laagrite väljatöötamise poolest. Ettevõtte varajane tegevus Indias algas 1923. aastal ning 1961. aastaks asutati SKF India Ltd. SKF-i ülemaailmne kohalolek hõlmab tootmistegevust erinevates riikides ja märkimisväärset tööjõudu, mis näitab SKF-i jätkuvat mõju ja innovatsiooni tööstuses.

https://www.skf.com

SKF Logo

SKF Laagrid