Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Spidan

Spidan on autotööstuses tuntud kaubamärk, mis on eriti tuntud oma kvaliteetsete autovaruosade poolest. Kaubamärk tegutseb GKN Service International GmbH all, mis on osa ülemaailmsest masinaehituskontsernist Melrose Industries PLC. Spidan on eriti tuntud oma oskusteabe poolest šassiikomponentide tootmisel, mille lai tootevalik hõlmab mitmesuguseid sõidukite remondiks ja hoolduseks vajalikke osi.

Üks Spidani kõige tähelepanuväärsemaid tootesarju on vedrustuse ja roolimehhanismide komponendid. Need osad on olulised sõiduki stabiilsuse ja juhitavuse säilitamiseks, tagades sõitjate ohutuse ja mugavuse. Spidani vedrustuse osad, näiteks spiraalvedrud, amortisaatorid ja vedrustusvedrud, on konstrueeritud nii, et need vastavad originaalvarustuse spetsifikatsioonidele või ületavad neid, tagades usaldusväärsuse ja jõudluse. Nende rooliseadme osad, sealhulgas veorõngad, rooliseadme hammasrataste ja roolimehhanismide komplektid, on projekteeritud täpselt, et tagada tundlik rooliseadme kontroll ja vastupidavus.

Spidani tooteportfelli teine oluline valdkond on nende ajamikomponendid. Kaubamärk pakub laia valikut CV-liigendeid, veovõlle ja boot-komplekte. Need komponendid on hädavajalikud jõu ülekandmiseks mootorist ratastele, võimaldades sujuvat kiirendamist ja sõiduki liikumist. Spidani jõuülekande komponendid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbivad rangeid teste, et tagada nende pikaealisus ja tõhus toimimine.

Spidan paistab silma ka pidurikomponentide tootmisega. Nende pidurikettad, -klotsid ja -trumlid on valmistatud optimaalse pidurdustõhususe ja ohutuse tagamiseks. Need komponendid on olulised sõiduki peatumisteekonna vähendamiseks, suurendades sõiduki sõitjate ohutust. Kasutades täiustatud materjale ja tootmistehnikaid, tagab Spidan, et nende pidurikomponendid on väga vastupidavad ja kulumiskindlad.

https://www.spidanchassisparts.com

Spidan logo

Spidan rooliosad