Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Yato

YATO Tools on kaubamärk, mis on tuntud oma kuluefektiivsete ja professionaalsete käsitööriistade poolest. See tegutseb Poolas noteeritud TOYA S.A. kontserni Hiina filiaalina. YATO Tools pakub laia tootevalikut, sealhulgas üldisi käsitööriistu, spetsiaalseid autoremonditööriistu, ehitustööriistu, lõiketööriistu, mõõtmistööriistu ja isikukaitsevahendeid. Samuti pakuvad nad aiatööriistu, elektri- ja bensiinitööriistu ning elektritööriistade tarvikuid. Need tooted on mõeldud nii professionaalsetele kui ka tööstuslikele rakendustele ning vastavad ISO 9001:2008 standardile.

YATO on tuntud oma kvaliteetsete tööriistade poolest, mis sobivad kasutamiseks erinevates keskkondades, näiteks hooldusjaamades, tehastes, ehitusplatsidel, ettevõtetes ja isegi isiklikuks kasutamiseks kodus. YATO Tools on ülemaailmselt esindatud, turustades tooteid üle 50 riigi, sealhulgas Alžeeria, Austraalia, Brasiilia, Tšiili, Iisrael, Malaisia, Mehhiko, Pakistan, Singapur, Lõuna-Aafrika Vabariik, Tai ja Ameerika Ühendriigid.

YATO märkimisväärsete toodete hulka kuuluvad tööriistakomplektid, mutrivõtmed, mutrivõtmed ja löögipesad, mutrivõtmed, kruvikeerajad ja kruvikeerajaotsikud, kuuskant- ja torx-võtmed ja komplektid, tangid, suruõhutööriistad, tööriistakotid, karbid ja kapid, autotööriistad, tervishoiu- ja ohutusalased tooted, elektritööriistad, isoleeritud VDE tööriistad, keevitusvahendid ja sädemevabad tööriistad.

https://www.yatohandtools.com

Yato Logo

Yato Tööriistad