Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

ZF

ZF Friedrichshafen AG, mida tavaliselt nimetatakse ZF-ks, on ülemaailmne tehnoloogiaettevõte, mis on tuntud oma laia valiku autoosade ja -teenuste poolest, eelkõige jõuülekande- ja šassiitehnoloogiate valdkonnas. ZF asutati 1915. aastal Saksamaal Friedrichshafenis ja sellest on saanud autotööstuse suurettevõte, mis tarnib sõiduautode, tarbesõidukite ja tööstustehnoloogiate süsteeme, võimaldades liikuvuse järgmist põlvkonda.

ZF-i tooteportfell on lai, hõlmates mitmesuguseid sõidukite komponente, mis on olulised jõudluse, ohutuse ja tõhususe seisukohalt. Nende märkimisväärsete toodete hulka kuuluvad automaat- ja käsikäigukastid, mida hinnatakse kõrgelt nende uuenduslikkuse ja usaldusväärsuse poolest. Eriti tuntud on ZF-i 8-käiguline automaatkäigukast, mis pakub võrreldes eelmiste käigukasti põlvkondadega märkimisväärset kütusesäästu. Teine tipptase on nende elektrilised ajamite süsteemid, mis tähistavad ettevõtte tugevat liikumist elektrifitseerimise suunas, vastuseks ülemaailmsele tungile säästvamate sõidukitehnoloogiate järele. Need süsteemid on mõeldud nii hübriid- kui ka täiselektrisõidukite jaoks, mis rõhutab ZF-i pühendumust keskkonnasõbralikele liikumislahendustele.

Lisaks sellele toodab ZF šassiikomponente, näiteks roolimehhanisme ja vedrustuse osi, mis parandavad sõidukogemust, parandades sõiduki juhitavust ja mugavust. Nende täiustatud juhiabisüsteemid (ADAS) on samuti oluline osa nende pakkumisest, aidates kaasa sõiduki ohutusele selliste funktsioonide abil nagu automaatne hädapidurdus, sõidurajalt kõrvalehoidmise abi ja kohanduv püsikiiruse hoidja. Need süsteemid kasutavad keerukaid andureid ja tarkvara, et aidata vältida õnnetusi ning muuta sõitmine kättesaadavamaks ja turvalisemaks.

Lisaks autotööstusele on ZF teinud edusamme ka tööstustehnoloogias, tarnides süsteeme ja komponente tuuleturbiinidele, raudteele, laevandusele ja üldistele masinatele. Selline mitmekesistumine näitab ZF-i tehnoloogilisi teadmisi ja tema võimet kohaneda ja uuendada eri tööstusharudes.

https://www.zf.com

ZF Logo

ZF Tooted