Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Zimmermann

Zimmermann on märkimisväärne kaubamärk autotööstuses, mis on spetsialiseerunud keerukate sõidukikomponentide arendamisele, tootmisele ja müügile. Otto Zimmermann GmbH on juba üle kuue aastakümne olnud selles sektoris võtmetähtsusega tegija, pakkudes erinevaid tooteid, mis on tõestanud oma usaldusväärsust ja jõudlust, eriti pidurisüsteemide valdkonnas.

Zimmermann tootevalik on üsna ulatuslik ja mitmekesine, sealhulgas:

Pidurikomponendid: Zimmermann on tuntud eelkõige oma kvaliteetsete pidurikettide, piduritrumlite ja piduriklotside poolest, mis on mõeldud sõiduautodele ja kergetele tarbesõidukitele. Nad on välja töötanud ka komplektid väikeste tarbesõidukite jaoks ja paigaldatud piduriklotsikomplektid.

Autotööstuses kasutatavad freespingid: Zimmermann pakub ka lahendusi autotööstusele, sealhulgas portaalfreespingid, mis on kavandatud maksimaalse täpsuse ja suurepärase pinnatöötluskvaliteedi saavutamiseks. Neid masinaid kasutatakse klassikalises autotööstuses, tarbesõidukites ja isegi autospordis, mis rõhutab Zimmermanni mitmekülgsust autotööstuses.

Brändil on märkimisväärne kohalolek maailmaturul, turustades oma tooteid enam kui 60 riigis. Nende keskendumine kvaliteedile ja innovatsioonile on teinud neist usaldusväärse partneri autotööstuses nii autotootjate kui ka varuosade turul. Zimmermanni pühendumine kõrgete standardite säilitamisele tootmisprotsessis ja tootevaliku laiendamisele, et vastata turu nõudmistele, on olnud nende edu võtmeteguriks.

https://www.f-zimmermann.com

Zimmermann Logo

 

Zimmermann piduriosad