Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Abarth Varuosad

Abarth Varuosad
Suur valik Abarth varuosi. Telli uued varuosad netist parimate hindadega. Alates Abarth tarvikutest kuni piduriosade ja filtriteni. Sõbralik ja kiire klienditugi ning kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Abarth varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Abarth mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Abarth peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Abarth osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Abarth ajalugu ja olulisemad mudelid

Abarth on Itaalia võidusõiduautode ja tavasõidukite tootja, mille asutas Itaalia-Austria päritolu Carlo Abarth 1949 aastal. Selle logo on kilbil kujutatud stiliseeritud skorpion kollasel ja punasel taustal, sümbolid, mis on sügavalt seotud brändi identiteediga, mis tähistab jõudlust, võidusõitu ja Itaalia suurepärasust. Ettevõtte loomine Bolognas, Itaalias, tähistab algust pärandile, mis on sügavalt juurdunud mootorisporti ajaloos.

Alguses hakkas Abarth tootma järelturu tooteid tootmises olevatele autodele, parandades jõudlust väljalaskesüsteemidega, mis said brändi sünonüümiks. Keskpunktis oli kiiruse, võimsuse ja käsitsemise parandamine, mis loomulikult viis konkurentsivõimelise võidusõidu kaasamiseni. Abarthi pühendumine mootorispordile aitas mitte ainult turustada selle jõudlusosi, vaid ka kindlustas selle maine kõrge jõudlusega sõidukite tootjana, mis võisid oma kaalu ületada.

1950’ndad ja 1960’ndad olid Abarthi jaoks pöördelised aastakümned, kuna ettevõte nautis märkimisväärset edu mäkketõusuvõistlustel ja sportautode võidusõidul, püstitades arvukalt rekordeid. Abarthi sõidukid, sageli Fiat'i mudelitel põhinevad, muudeti konkurentsivõimelisteks võidusõitjateks, mis domineerisid oma klassides. Fiat-Abarth 750, mis põhineb Fiat 600-l, on üks selline näide, mis näitab brändi võimet saada märkimisväärset jõudlust suhteliselt tagasihoidlikest sõidukitest.

1971 aastal müüdi Abarth Fiat'ile, märkides uut peatükki selle ajaloos. See omandamine võimaldas Abarthil kasutada Fiat'i märkimisväärseid ressursse, viies ikooniliste mudelite nagu Fiat 131 Abarth arendamiseni, mis oli väga edukas ralliauto, võites mitu maailmameistrivõistlust hilisel 1970’ndatel. See ajastu kindlustas Abarthi maine rallispordis, mõjutus, mis jätkuvalt mõjutab selle identiteeti.

Abarth koges taassündi 2000 aastatel, eriti 2008 aastal Fiat 500 Abarth'i tutvustamisega. See mudel, Fiat 500 populaarse mudeli jõudlusversioon, püüab tabada selle eelkäijate vaimu, pakkudes kaasahaaravat sõidukogemust, sportlikku esteetikat ja tuunimispotentsiaali, mis meelitab ligi entusiaste. 500 Abarth, oma turboülelaaditud mootori ja agressiivse stiiliga, austab Abarthi pärandit väikestest autodest suure jõudlusega, muutes selle märkimisväärseks mudeliks kaasaegses valikus.

Abarthi ajalugu ei ole ainult konkreetsete mudelite või saavutuste lugu; see on innovatsiooni, jõudluse ja kirg mootorispordi vastu narratiiv. Alates varajastest päevadest järelturul täienduste tootmisest kuni integratsioonini Fiatiga ja legendaarsete võidusõidu ja tavasõidukite loomiseni, kehastab Abarth unikaalset Itaalia kä

sitööd ja võidusõidupärandit. Tänapäeval jätkab Abarth Fiat mudelite kõrge jõudlusega versioonide tootmist, igaüks kandes Carlo Abarthi algse nägemuse pärandit jõudluse ja konkurentsi osas.