Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Alfa Romeo Varuosad

Alfa Romeo Varuosad
Suur valik soodsaid ja kvaliteetseid Alfa Romeo varuosasid. Leia oma Alfa Romeo’le ehtsad ja usaldusväärsed varuosad, mis tagavad jõudluse ja pikaealisuse. Meie kataloog pakub laia valikut alates mootoriosadest kuni tarvikuteni. Soodsad hinnad ja kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Alfa Romeo varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Alfa Romeo mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Alfa Romeo peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida sinu Alfa osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Alfa Romeo ajalugu ja olulisemad mudelid

Alfa Romeo, Itaalia autotootja, on tuntud oma rikka ajaloo ja kirglikkuse poolest auto kujundamisel ja jõudluses. Ettevõte, mis algselt oli tuntud kui "A.L.F.A." (Anonima Lombarda Fabbrica Automobili), asutati 1910 aastal Milanos, Itaalias. Selle varased aastad olid märgitud osalemisega autovõidusõitudes, mis kujundasid ettevõtte identiteeti sportlike, kõrge jõudlusega sõidukite tootjana.

1920. ja 1930 aastatel sai Alfa Romeo kuulsaks oma luksus ja võidusõiduautode poolest. Sellest ajast pärit märkimisväärsed mudelid hõlmavad 8C 2300, mis oli mitte ainult luksusauto, vaid ka edukas võidusõiduauto, võites prestiižikaid võidusõite nagu Mille Miglia ja Le Mansi 24-tunni sõit.

Teine maailmasõda tõi väljakutseid, kuna ettevõtte rajatised pommitati tugevalt, mis viis rohkem masstootmisele suunatud mudelite poole sõjajärgsel perioodil. Hoolimata sellest, olid 1950. ja 1960. aastad Alfa Romeo jaoks kuldajastuks, mil tutvustati ikoonilisi mudeleid nagu Giulietta ja Giulia, mis olid tuntud oma insenertehnilise suurepärasuse ja Itaalia disaini poolest.

1960 aastatel turule toodud Alfa Romeo Spider sai itaalia stiili ja jõudluse sümboliks, kuulsaks tehtud filmis "The Graduate". Teine märkimisväärne mudel sellest perioodist oli Alfa Romeo GTA, Giulia kergekaaluline versioon, mis domineeris ringraja võidusõitudes.

1970. ja 1980 aastatel seisid ettevõte silmitsi finantsraskustega, mis viis Fiat'i poolt ülevõtmiseni 1986 aastal. Sel perioodil tutvustati mudeleid nagu Alfa Romeo Alfetta ja GTV, mis ühendasid uuenduslikku tehnoloogiat traditsiooniliste Alfa Romeo väärtustega - jõudlus ja stiil.

Hilised 1990. aastad ja varased 2000. aastad olid märgitud brändi sportliku pärandi taaselustamisega, turule toodi sellised mudelid nagu 156 ja 8C Competizione, mis oli muljetavaldav sportauto, austusavaldus Alfa Romeo võidusõidupärandile.

Tänapäeval jätkab Alfa Romeo sõidukite tootmist, mis ühendavad jõudlust, stiili ja Itaalia käsitööoskust, hiljutiste mudelitega nagu Giulia ja Stelvio SUV näidates brändi pühendumust oma pärandile, samal ajal kallistades kaasaegset tehnoloogiat ja disaini.