Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Bmw Varuosad

Bmw Varuosad
Kvaliteetsed BMW varuosad soodsalt netist. Vali ja vaata tuhandete soodsate OE, OEM ja B kategooria BMW autovaruosade ja tarvikute seast. Soodsad hinnad, kiire tarne üle Eesti ja asjatundlik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

BMW varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud BMW mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

BMW peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida BMW osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Tõenäoliselt parim BMW mudeliseeria läbi aegade on M3

BMW M3 on ikoon, punkt

M3 pakub oma täpse juhtimise, otsekohese juhitavuse ja tundliku šassii ning kosutava väljalaskesüsteemi abil ainulaadset ühendust juhi ja masina vahel, mis paneb iga entusiasti külmavärinaid tekitama, olenemata sellest, kas sa oled kurvilistel mägiteedel või võistlusrajal. Kuid selle rajal kasvatatud võimete taga peitub üllatavalt hea igapäevane juhitavus ja rafineeritus, mis teeb M3-st tõelise universaalauto.

Alates algsest E30 M3-st, mis andis alguse BMW autospordipärandile, kuni viimase G80 versioonini, millel on metsiku topelturboga kuues mootor, on M3 järjekindlalt laiendanud võimalike piiride piire, kindlustades selle staatuse BMW ikoonilise M-osakonna kroonijuveelina ja autospordi tipptaseme püsiva sümbolina.

BMW M3 GTS

Foto autor Pixabay's

BMW ajalugu ja olulisemad mudelid

Bayerische Motoren Werke AG, üldtuntud kui BMW, on mainekas Saksa autotootja, millel on rikas ajalugu, ulatudes tagasi 20 sajandi algusesse. Algselt 1916 aastal lennukimootorite tootjana asutatud BMW suunas oma fookuse 1920 aastatel mootorrataste tootmisele, järgides Esimese maailmasõja lõppu ja Versailles' rahulepingu poolt kehtestatud piiranguid. See mitmekesistamine märkis ettevõtte teekonna algust mootorsõidukite maailmas.

1930 aastatel tegi BMW oma esimesed sammud autotootmises, rajades vundamendi oma tulevasele edule autotööstuses. Tähelepanuväärsed varased mudelid hõlmasid 1936 aastal turule toodud BMW 328, mis oli tuntud oma insenertehnilise tipptaseme ja jõudluse poolest, kindlustades oma koha spordiautode ajaloos.

Teise maailmasõja järel seisid BMW ees olulised väljakutsed, sealhulgas nende rajatiste hävitamine ja sõidukite tootmise keeld. Siiski suutis ettevõte järk-järgult taastuda ja taastada oma maine. 1950’ndad ja 1960’ndad olid ümberkujundavad aastad, mil tutvustati BMW 501, luksuslikku sedaani, ja BMW 1500, kompaktset sedaani, mis mängis olulist rolli ettevõtte finantsseisundi stabiliseerimisel.

BMW maine kui kõrge jõudlusega luksusautode tootja kindlustati veelgi 1970’ndatel ja 1980’ndatel, mil turule toodi BMW 3 seeria, 5 seeria ja 7 seeria. Need mudelid, mis on tuntud oma mugavuse, stiili ja sõidudünaamika poolest, said BMW mudelirivis nurgakiviks ja neid peetakse sageli kaasaegse spordisedaani määratlejateks.

20 sajandi lõpus ja 21 sajandi alguses oli BMW jaoks laienemise ja innovatsiooni periood. Ettevõte omandas 1990’ndatel Briti Rover Grupi, mis hõlmas Mini ja Rolls-Royce brände, laiendades oma portfelli. Samuti keskenduti tehnoloogilistele edusammudele, BMW oli esirinnas, tutvustades oma sõidukites täiustatud elektroonikat ja juhiabisüsteeme.

Viimastel aastatel on BMW omaks võtnud jätkusuutliku liikuvuse suuna, investeerides tugevalt elektri- ja hübriidtehnoloogiatesse. Mudelid nagu BMW i3 ja i8 kujutavad ettevõtte pühendumust keskkonnasõbralikele ja innovaatilistele liikuvuslahendustele.

Oma ajaloo vältel on BMW säilitanud maine kvaliteedi, jõudluse ja luksuse osas, pidevalt rõhutades inseneriteaduslikku tipptaset. Nende autod on saanud mitte ainult autotööstuse prestiiži sümboliteks, vaid on mänginud ka olulist rolli autotööstuse trendide ja tehnoloogiate kujundamisel.