Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Byd Varuosad

Byd Varuosad
Suurim valik uusi Byd varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Byd varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

BYD varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud BYD mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

BYD peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida BYD osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

BYD ajalugu ja olulisemad mudelid

BYD, lühend sõnadest "Build Your Dreams" (Ehita Oma Unistused), on silmapaistev Hiina rahvusvaheline korporatsioon, millel on oluline jalajälg elektroonika ja autotööstuses. Asutatud 1995 aastal Wang Chuanfu poolt Shenzhenis, Guangdongis, Hiinas, alustas BYD algselt tegevust taaslaetavate akude tootjana, saades lõpuks üheks maailma suurimaks mobiiltelefonide akude tootjaks.

Ettevõtte mitmekesistamine autotööstuse sektorisse algas 2003 aastal, kui see omandas riikliku autotootja Tsinchuan Automobile Company Xi'anis, Shaanxi provintsis, märkides olulist pööret oma äristrateegias. See samm oli osa Hiina laiemast püüdlusest saada jalgealust kiiresti areneval globaalsel autoturul, eriti elektrisõidukite (EV) valdkonnas.

BYD autoosakond on sellest ajast saadik kasvanud oluliseks tegijaks elektrisõidukite tööstuses, mida ajendavad Hiina agressiivsed poliitikad süsinikdioksiidi heitmete vähendamiseks ja jätkusuutliku energia edendamiseks. Ettevõtte tootevalik hõlmab laia valikut elektrisõidukeid, sealhulgas busse, veoautosid ja sõiduautosid, muutes selle üheks maailma kõige mitmekülgsemaks EV portfelliks.

BYD märkimisväärsete mudelite hulka kuuluvad Qin, Tang ja Han sõiduautode seas, mis on saavutanud märkimisväärseid müüginumbreid Hiinas ja on hakanud murdma teed rahvusvahelistele turgudele. Qin, mis on nimetatud Hiina esimese keiserliku dünastia järgi, on pistikhübriid-sedaan, mis sai kiiresti üheks Hiina enimmüüdud hübriidsõidukiks pärast selle turule toomist. Tang, mis on inspireeritud Tangi dünastiast, on hübriidmaastur, mis on äratanud tähelepanu oma sooritusvõime ja disaini poolest. Han, mis kajastab Han dünastia suursugusust, on elektriline sedaan, mis ühendab luksust, sooritusvõimet ja tipptehnoloogiat, näidates BYD pühendumust uuendustele elektrilise liikuvuse vallas.

Lisaks sõiduautodele on BYD teinud olulisi edusamme kommertsiaalsete elektrisõidukite, eriti elektribusside alal. Ettevõtte elektribussid teenindavad arvukates linnades üle maailma, sealhulgas Los Angeleses ja Londonis, rõhutades BYD globaalset ulatust ja selle rolli elektriliste ühistranspordi lahenduste edendamisel.

BYD laienemine ei piirdu ainult elektrisõidukitega. Ettevõte on tegev ka monorelsside tootmises, päikesepaneelide tootmises ja energiasalvestuslahendustes, peegeldades selle laialdast ambitsiooni panustada jätkusuutlikku energiasüsteemi. Strateegiliste partnerluste, teadus ja arendustegevuse ning rahvusvahelise laienemise kaudu jätkab BYD oma visiooni järgimist puhtamast, rohelisemast tulevikust, elades üles oma nimele "Build Your Dreams" (Ehita Oma Unistused).