Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Chrysler Varuosad

Chrysler Varuosad
Meilt leiad kvaliteetsed Chrysler varuosad. Tutvu suure varuosade valikuga, mis on kohandatud erinevatele Chrysler mudelitele. Saadaval OE, OEM ja B kategooria uued varuosad. Kiired tarned üle Eesti ja abivalmis klienditugi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Chrysler varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Chrysler mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Chrysler peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Chrysler osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Chrysler ajalugu ja olulisemad mudelid

Ameerika automarki Chrysler asutas Walter P. Chrysler 1925 aastal. Ettevõtte asutamine tähistas uut peatükki autoajaloos, mille ajendiks olid innovatsioon ja pühendumine inseneriteaduse tipptasemele.

Esimestel aastatel paistis Chrysler silma selliste insener-tehniliste uuenduste kaudu nagu kummist mootorihoidikud ja õlifiltrid. 1930’ndatel kasutusele võetud Airflow oli revolutsiooniline mudel, mis oma aerodünaamilise kujuga murdis traditsioonilisi disaininorme, kuigi see ei olnud kaubanduslik edu. See ajastu tõi esile Chrysleri valmisoleku uurida uusi kontseptsioone.

Teise maailmasõja järgsel perioodil õitses Chrysler, nagu ka teised Ameerika autotootjad. 1950 aastatel võeti kasutusele Hemi-mootor, mis oli tuntud oma võimsuse ja tõhususe poolest ja millest sai brändile iseloomulik tunnus. Sel perioodil debüteerisid ka sellised ikoonilised mudelid nagu Chrysler 300, mis oli Ameerika luksuse ja jõudluse sümboliks.

1960’ndad ja 1970’ndad olid keerulised ajad, kuna tööstus seisis silmitsi kasvava konkurentsi ja tarbijate muutuvate eelistustega. Chrysler reageeris sellele selliste autodega nagu Plymouth Valiant ja Dodge Dart, mis said tänu oma kompaktsele suurusele ja tõhususele hea vastuvõtu osaliseks. Kuid 1970ndate energiakriis tabas Chryslerit rängalt, mis tõi kaasa finantsraskused.

1980 aastatel tegi Chrysler Lee Iacocca juhtimisel märkimisväärse pöörde. See oli väikebusside ajastu, mil võeti kasutusele Dodge Caravan ja Plymouth Voyager, mis tõi kaasa revolutsiooni pereliikluses. Need mudelid muutusid tohutult populaarseks, sümboliseerides Chrysleri võimet teha uuendusi vastavalt turu vajadustele.

1990’ndad ja 2000’ndad olid ühinemiste ja ülevõtmiste aeg. Chrysler ühines 1998 aastal Daimler-Benziga, moodustades DaimlerChrysleri, mida algselt peeti võrdsete ettevõtjate ühinemiseks, kuid hiljem tekkis sellega probleeme. 2008. aasta ülemaailmne finantskriis tabas autotööstust rängalt, mis viis Chrysleri pankrotistumiseni ja sellele järgnenud omandamiseni Fiati poolt 2009 aastal, moodustades Fiat Chrysler Automobiles.

Chrysler on jätkuvalt oluline tegija autotööstuses, mis on tuntud oma minivanide, sedaanide ja uuenduslike hübriidmudelite poolest. Ettevõtte teekond peegeldab autotööstuse laiemaid suundumusi ja väljakutseid, näidates vastupidavust ja kohanemisvõimet muutustega silmitsi seistes.