Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Citroën Varuosad

Citroën Varuosad
Saadaval suur valik kvaliteetseid Citroëni varuosi. Alates originaalvaruosadest kuni järelturu ja B kategooriani, leiad oma Citroën mudelile sobivad varuosad. Taga oma Citroëni optimaalne jõudlus, usaldusväärsus ja pikaealisus meie varuosade laia valikuga. Head hinnad ja kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Citroën varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Citroën mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Citroën peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Citroën osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Citroën ajalugu ja olulisemad mudelid

Citroën on tuntud Prantsuse autotootja, mille asutas André Citroën 1919 aastal. Ettevõte paistis silma uuenduslikkuse ja eriliste insenerilahenduste kaudu, kehtestades mitmeid tööstusstandardeid.

Citroëni esimene märkimisväärne panus automaailma oli 1920’ndatel aastatel tüüp A, mis on tuntud kui Euroopa esimene masstoodanguna toodetud auto. Sellele järgnes 1934 aastal Traction Avant, revolutsiooniline disain, mis tõi turule esirattaveo ja ühe kerega konstruktsiooni - kontseptsioonid, millest hiljem said tööstusstandardid.

Pärast Teist maailmasõda jätkas Citroën oma uuenduste traditsiooni, tuues 1948 aastal turule 2CV. Prantsuse maapiirkondade elanikele mõeldud 2CV oli lihtne, vastupidav ja taskukohane auto. Selle ainulaadne disain ja funktsionaalsus tegid sellest ikoonilise mudeli, mida toodeti üle nelja aastakümne.

1950’ndatel toodi turule DS, mis oli Citroëni teine pöördeline mudel. DS oli oma ajast ees, omades hüdropneumaatilist isetasanduvat vedrustust, ketaspidureid ja poolautomaatkäigukasti. Selle futuristlik disain ja täiustatud tehnoloogia tegid sellest prantsuse geniaalsuse sümboli.

1970’ndatel oli Citroën rahalistes raskustes, mis viis 1976 aastal PSA kontserni ühinemiseni Peugeot'ga. Sellest hoolimata jätkas mark oma eripäraste mudelite tootmist, nagu CX ja SM, millest viimane oli koostöös Maseratiga välja töötatud suure võimsusega kupee.

1980’ndatel ja 1990’ndatel keskendus Citroën praktilistele ja taskukohastele mudelitele nagu AX, ZX ja Saxo, mis olid mõeldud laiemale turule. Ettevõte jätkas siiski uuendusi, eelkõige XM-i puhul, mis oli varustatud täiustatud vedrustustehnoloogiaga.

21 sajandil on Citroën võtnud omaks keskkonnasäästlikkuse, investeerides elektri ja hübriidtehnoloogiatesse. Sellised mudelid nagu C-Zero ja e-C4 näitavad Citroëni pühendumust keskkonnasõbralikele liikumislahendustele.

Tänapäeval on Citroën tuntud oma ainulaadse disainikeele, mugava sõidu kvaliteedi ja uuenduslike tehnoloogiate poolest. Kaubamärk on jätkuvalt oluline tegija globaalsel autoturul, tasakaalustades oma rikkalikku pärandit ja kaasaegseid uuendusi.