Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Cupra Varuosad

Cupra Varuosad
Kvaliteetsed uued Cupra varuosad. Sirvi põhjalikku valikut OE, OEM ja B kategooria varuosasid oma Cupra’le. Alates mootorikomponentidest kuni kereosadeni pakume laia valikut. Lihtne ostuprotsess, kiired tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Cupra varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Cupra mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Cupra peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Cupra osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Cupra ajalugu ja olulisemad mudelid

Cupra, mis algselt loodi Hispaania autotootja Seati, mis kuulub Volkswageni kontserni, suure jõudlusega tütarettevõttena, on kujunenud eripäraseks kaubamärgiks, mis on tuntud oma sportlike ja jõudlusele orienteeritud sõidukite poolest. Üleminek Seati alluvuses olevast tulemuslikkuse kaubamärgist iseseisvaks kaubamärgiks tähistab olulist peatükki selle ajaloos, kajastades strateegilist sammu, et rahuldada autohuviliste nišiturgu, kes otsivad sõidukeid, mis ühendavad endas sportlikkuse, eksklusiivsuse ja keerukuse.

Cupra algus ulatub tagasi 1985 aastasse, mil loodi Seat Sport, mis on brändi autosporditegevuse, sealhulgas ralli ja tuuriautode meistrivõistluste eest vastutav osakond. See pani aluse sellele, millest sai Cupra identiteet, rõhutades jõudlust ja võidusõidupärandit. Nimi "Cupra" ise tuleneb sõnast "Cup Racing", rõhutades selle päritolu konkurentsivõimelisest autospordist.

Cupra teekond jõudlusmärgist eraldiseisvaks kaubamärgiks hakkas kujunema märkimisväärsete mudelite kasutuselevõtuga, mis paistsid silma oma täiustatud jõudluse ja sportliku disaini poolest. Seat Ibiza Cupra ja Seat Leon Cupra on ühed ikoonilisemad mudelid, mis kandis Cupra märki. Need sõidukid esitlesid täiustatud mootoreid, sportlikult häälestatud vedrustust ja eripäraseid stiilimärke, mis panid aluse Cupra identiteedile kui Volkswagen Groupi tootevalikusse kuuluva jõudluse ja sportlikkuse pakkujale.

Cupra kui iseseisva kaubamärgi ametlik käivitamine toimus 2018 aastal, mis tähistas uut ajastut automargi jaoks. See samm võimaldas Cupral keskenduda üksnes sportlikkuse ja jõudluse olemust kehastavate mudelite arendamisele, eristudes Seati peavoolu pakkumistest. Samal aastal esitletud Cupra Ateca tähistas margi sisenemist suure jõudlusega linnamaasturite segmenti, ühendades praktilisuse Cupra sõidukitele iseloomuliku sõidudünaamika ja esteetilise atraktiivsusega.

Pärast Atecat laiendas Cupra oma mudelivalikut Cupra Leoniga, mis on sportlik luukpära, mis jätkab Leon Cupra pärandit, ja Cupra Formentoriga, mis on esimene ainult Cupra nime all välja töötatud mudel. Eelkõige Formentor on olnud Cupra identiteedi määratlemisel keskne, pakkudes tulemuslikkuse, tehnoloogia ja disaini segu, mis on suunatud turu premium-segmendile.

Cupra on pühendunud innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele ning on ka alustanud elektrifitseerimist Cupra Borniga, mis on täielikult elektriline mudel, mis esindab brändi nägemust tulemusliku sõidu tulevikust. Born näitab Cupra kohanemisvõimet arenevate autotrendidega, tagades, et jõudlus ja keskkonnateadlikkus saavad eksisteerida koos.

Cupra on kogu oma ajaloo vältel olnud pühendunud sellele, et pakkuda sõidukeid, mis paistavad silma oma jõudluse, disaini ja eksklusiivsuse poolest. Oma ainulaadse niši loomisega autoturul ei ole Cupra mitte ainult säilitanud oma autospordipärandit, vaid on ka loonud eeldused tulevaseks kasvuks ja innovatsiooniks tulemuslikkusele orienteeritud sõidukite valdkonnas. Brändi areng tulemuslikkuse märgist iseseisvaks kaubamärgiks peegeldab autotööstuse laiemat suundumust spetsialiseerumise ja brändi eristumise suunas, positsioneerides Cupra võtmetähtsusega tegijaks suure jõudlusega ja sportlike sõidukite segmendis.