Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Daewoo Varuosad

Daewoo Varuosad
Suurim valik uusi Daewoo varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Daewoo varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Daewoo varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Daewoo mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Daewoo peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Daewoo osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Daewoo ajalugu ja olulisemad mudelid

Daewoo, ametlikult tuntud kui Daewoo Motors, oli suur Lõuna-Korea autotootja, mis sai osaks ülemaailmsest autotööstusest, enne kui ta lõpuks General Motorsisse sulandati. 20 sajandi lõpus asutatud Daewoo tõusis kiiresti tuntuks tänu oma pühendumusele innovatsioonile ja taskukohasusele, jättes oma jälje kogu maailmas mitmesuguseid maitseid ja vajadusi rahuldava sõidukite valikuga.

Üks Daewoo tuntumaid mudeleid on Daewoo Matiz, kompaktne linnaauto, mis saavutas populaarsuse tänu oma tõhususele ja praktilisusele linnakeskkonnas. Teine märkimisväärne mudel on Daewoo Lanos, mis oli saadaval nii sedaani kui ka luukpära varianten, pakkudes usaldusväärsuse ja mugavuse segu, mis meeldis laiale publikule. Daewoo Leganza, keskmise suurusega sedaan, näitas kaubamärgi võimekust toota kõrgema klassi ja mugavamat sõidukit, millel oli võimsam mootor ja rafineeritud sisekujundus.

Daewoo jättis oma jälje ka Nubira mudeliga, mis paistis silma oma avarate siseruumide ja soliidsete näitajate poolest, muutes selle konkurentsivõimeliseks valikuks väikeautode segmendis. Lisaks sellele pakkus Daewoo Tacuma (mõnel turul ka Rezzo) mitmekülgset ja taskukohast varianti mitmeotstarbeliste mahtuniversaalide kategoorias, rõhutades ettevõtte võimet rahuldada perekondade ja suurema ruumi ja paindlikkuse soovijate vajadusi.

Üleminekuga General Motorsile integreeriti Daewoo tehnoloogia ja mudelid laiemasse ülemaailmsesse võrgustikku, kusjuures Daewoo sõidukid jätkavad tööstuse mõjutamist erinevate kaubamärkide all ja erinevatel turgudel. Hoolimata kaubamärgi likvideerimisest, elab Daewoo pärand edasi oma panuse kaudu autotehnikasse ja disaini.