Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Daihatsu Varuosad

Daihatsu Varuosad
Suurim valik uusi Daihatsu varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Daihatsu varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Daihatsu varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Daihatsu mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Daihatsu peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Daihatsu osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Daihatsu ajalugu ja olulisemad mudelid

Daihatsu asutati 1907 aastal Hatsudoki Seizo Co., Ltd. nime all ja ettevõte keskendus esialgu sisepõlemismootorite tootmisele. Alles 1951 aastal söandas ettevõte, mida nüüd tuntakse Daihatsu nime all, siseneda autotööstusse, tuues turule kolmerattalise sõiduki Daihatsu Midget, mis tähistas olulist verstaposti ettevõtte ajaloos.

Järgnevatel aastakümnetel sai Daihatsu tuntuks oma oskusteabe poolest väikeste, kompaktsete autode ja maastikusõidukite tootmisel. Üheks kõige märkimisväärsemaks mudeliks oli 1977 aastal kasutusele võetud Daihatsu Charade. See mudel saavutas rahvusvahelise tunnustuse oma kompaktsete mõõtmete, kütusesäästlikkuse ja usaldusväärsuse poolest, muutudes Daihatsu pühendumise sümboliks praktiliste ja taskukohaste sõidukite tootmisele.

Teine oluline mudel oli Daihatsu Rocky, kompaktne maastur, mis toodi turule 1980ndate lõpus. Rocky oli populaarne oma maasturivõimekuse ja vastupidavuse tõttu, mis kõnetas tarbijate rühma, kes otsisid väiksemat ja taskukohasemat alternatiivi turul olevatele suurematele maasturitele.

1990’ndatel ja 2000’ndatel jätkas Daihatsu uuendusi ja laiendas oma mudelivalikut. Daihatsu Terios, 1997 aastal kasutusele võetud kompaktne maastur, oli teine silmapaistev mudel. See oli tuntud oma mitmekülgsuse ja tõhususe poolest, mis meeldis nii linna- kui ka maapiirkondade juhtidele.

Kogu oma ajaloo jooksul on Daihatsu olnud tunnustatud oma keskendumise eest kompaktidele autodele, olles selles segmendis sageli turuliidriks. See spetsialiseerumine on olnud nii tugevus kui ka piirang, mis on võimaldanud ettevõttel teatud turgudel silma paista, samas kui teistel turgudel, eriti USAs ja Euroopas, kus domineerivad sageli suuremad sõidukid, on sellega probleeme.

Vaatamata nendele probleemidele on Daihatsu säilitanud kindla kohaloleku Aasias ja teistes piirkondades, jätkates kompaktautode ja maastikusõidukite tootmist. Daihatsu pühendumine innovatsioonile, tõhususele ja taskukohasusele on püsinud muutumatuna kogu selle pika ajaloo jooksul.