Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Dodge Varuosad

Dodge Varuosad
Saadaval suur valik kvaliteetseid Dodge varuosi. Alates originaalvaruosadest kuni järelturu ja B kategooriani, leiad oma Dodge mudelile sobivad varuosad. Taga oma Dodge parim jõudlus, usaldusväärsus ja pikaealisus meie varuosade laia valikuga. Head hinnad ja kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Dodge varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Dodge mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Dodge peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Dodge osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Dodge ajalugu ja olulisemad mudelid

Dodge on Ameerika autotööstuse silmapaistev nimi, mille rikkalikku ajalugu on iseloomustanud innovatsioon, vastupidavus ja ikooniliste sõidukite loomine, mis on jätnud kustutamatu jälje autotööstuse maastikule. Vennad Horace Elgin Dodge ja John Francis Dodge asutasid Dodge'i 20 sajandi alguses. Dodge alustas oma teekonda Detroitis asuvate autotootjate varuosade ja koostude tarnijana ning arenes kiiresti täieõiguslikuks autotootjaks.

Vennad Dodge'id said algselt tunnustust oma erakordse inseneri ja käsitööoskuse eest, tarnides Detroiti arenevale autotööstusele kriitilisi komponente. Nende maine kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest sillutas teed omaenda autoettevõtte loomisele 1914 aastal. Esimene Dodge'i nime all toodetud sõiduk oli Dodge Model 30, mis tõi turule mitu olulist uuendust, mis eristasid seda konkurentidest, sealhulgas tollal uudse teraskorikonstruktsiooni ja 12-voldilise elektrisüsteemi, erinevalt enamiku teiste tootjate kasutatavatest 6-voldilistest süsteemidest.

1920. ja 1930. aastate jooksul jätkas Dodge oma tootevaliku laiendamist ja laiendamist, pakkudes erinevaid sõidukeid, mis rahuldasid üha laiemat kliendibaasi. Kaubamärk oli tuntud oma vastupidavuse ja jõudluse poolest, mis tugevnesid II maailmasõja ajal, kui Dodge varustas USA sõjaväge sõidukitega, mis pidasid vastu sõja raskustele. Dodge'i WC-sarja sõjaväeautod mängisid olulist rolli liitlasvägede logistika ja transpordipingutustes, teenides Dodge'ile maine usaldusväärsuse poolest ka kõige nõudlikumates tingimustes.

Sõjajärgne ajastu tähistas Dodge'i jaoks uuenduslikkuse ja stiilsuse perioodi, mil võeti kasutusele sellised mudelid nagu Dodge Coronet, Charger ja Challenger. 1950’ndatel ja 1960’ndatel kehtestas Dodge end kindlalt jõudlus ja muskelautode segmendis, mille sõidukid olid varustatud võimsate mootorite ja agressiivse stiiliga. 1960ndate keskel kasutusele võetud Dodge Charger sai Ameerika muskelautode sünonüümiks, millel oli elegantne disain ja suure võimsusega V8-mootorid, mis kõnetasid kiirust ja jõudu otsivate entusiastide põlvkonda.

1970’ndad ja 1980’ndad olid Ameerika autotööstuse jaoks keerulised ajad, mil kütusehinnad tõusid ja välismaiste tootjate konkurents kasvas. Dodge reageeris sellele, mitmekesistades oma tootevalikut, et lisada kütusesäästlikumaid mudeleid ja kompaktautosid, nagu Dodge Omni ja Dodge Aries. Need sõidukid, mis erinesid küll mineviku muskelautodest, aitasid Dodge'il kiiresti muutuval turul asjakohaseks jääda.

Viimastel aastakümnetel on Dodge jätkanud uuendusi, ühendades jõudluse kaasaegse tehnoloogiaga. Dodge Viper, mis võeti kasutusele 1990ndate alguses, taastas Dodge'i V10-mootori ja silmatorkava disainiga Dodge'i jõudluse maine. Dodge Ram pickup, millest 2009 aastal sai omaette kaubamärk Ram, määratles oma julge stiili ja võimsa jõudlusega uuesti täismõõtmeliste veoautode segmendi.

Tänapäeval on Dodge tuntud oma suure jõudlusega sõidukite poolest, mis jätkavad kaubamärgi rikkaliku pärandi kasutamist. Sellised mudelid nagu Charger ja Challenger on omaks võtnud kaasaegse tehnika, jäädes samal ajal truuks oma muskelautode juurtele, pakkudes autojuhtidele segu nostalgia ja tipptasemel jõudluse vahel. Dodge Durango linnamaastur ühendab endas kasulikkuse ja jõudluse, mis sobib nii peredele kui ka entusiastidele.

Dodge'i ajalugu annab tunnistust Ameerika leidlikkusest ja vastupidavusest, mida iseloomustab rida sõidukeid, mis ei ole mitte ainult vastanud oma aja nõudmistele, vaid ka muutunud Ameerika kultuuri ikoonideks. Läbi tõusude ja mõõnade on Dodge jäänud autotööstuse võtmetegijaks, kohanedes pidevalt muutuvate maitsete ja tehnoloogiatega.