Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Ettevõttest

Ladu24.ee on Eesti vanim ja suurim autovaruosade ja tarvikute internetipood, alustasime juba 2005 aastal, meie laiaulatuslik tootevalik hõlmab varuosasid, tarvikuid, tuuningujuppe, hooldustooteid, tööriistu, elektriautode laadijaid ja palju muud. Teenindame sind veebilehtede kaudu Ladu24.ee Eestis, Varaosa24.fi Soomes ja Delar24.se Rootsis.

Aastate jooksul on meie püsiklientide arv pidevalt kasvanud, ületades juba 60 000 piiri. Meie tootevalik laieneb pidevalt, et arvestada sinu arenevatele vajadustele ja eelistustele. Oluline osa meie ärist on esindada välismaiseid varuosade ja tarvikute hulgimüüjaid Eestis, Soomes ja Rootsis. See koostöö tagab, et sa saad alati parimad hinnad ja turu kõige laiema varuosade valiku.

Oleme pühendunud meie veebipoe pidevale arendamisele ja sinu tagasiside ja ettepanekud on meile väga olulised ning mängivad suurt rolli meie tulevaste täienduste kujundamisel. Meie peamine eesmärk on pakkuda mugavat ja tõhusat kõik-ühes lahendust autovaruosade, tarvikute, lisaseadmete ja tööriistade ostmiseks. Oleme pühendunud sulle kiire tarneaja, asjaliku kliendiabi ning nõustamise ja kõige konkurentsivõimelisema hinna pakkumisele.

Me usume kindlalt suurepärase klienditeeninduse ja asjatundliku nõuande jõusse, et tagada sulle meeldiv ja tähendusrikas ostukogemus. Meie pühendumuse kõrgetele standarditele ja eetilistele tavadega e-kaubanduses kinnituseks on LADU24 OÜ Eesti E-kaubanduse Liidu liige. See liikmesus mitte ainult ei rõhuta meie pühendumust kvaliteedile, vaid tagab ka, et järgime parimaid tavasid, pakkudes sulle seeläbi usaldusväärset ja turvalist ostukeskkonda.

Aitäh et kasutad Ladu24.ee keskkonda 🤗
Ladu24.ee Team
Carel, Ronald, Andres, Lauri, Vilja, Risto ja Katrin