Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Fiat Varuosad

Fiat Varuosad
Alates ehtsatest originaal OE varusadest kuni usaldusväärsete ja soodsate järelturu alternatiivideni. Meie põhjalik varuosade kataloog aitab, et leiad alati sobivad Fiat varuosad. Meilt leiad täpselt mida vajad oma Fiat'i hooldamiseks ja töökorras hoidmiseks. Asjatundlik kliendiabi ja kiired tarned üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Fiat varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Fiat mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Fiat peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Fiat osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Fiat ajalugu ja olulisemad mudelid

Fiat, mis on lühend sõnadest Fabbrica Italiana Automobili Torino, on Itaalia autotööstusettevõte, mille asutasid 1899 aastal Giovanni Agnelli ja grupp investoreid. Ettevõtte algusaastatel keskenduti tööstus ja sõjaväeveokitele, kuid kiiresti pöördus ettevõte üldsuse jaoks mõeldud autode tootmise poole.

1920’ndatel ja 1930’ndatel laiendas Fiat oma tootevalikut ja alustas sõidukite masstootmist, mis aitas kaasa Itaalia motoriseerimisele. Selle ajastu märkimisväärsete mudelite hulka kuuluvad Fiat 509 ja Fiat Balilla, mis olid populaarsed tänu oma taskukohasusele ja praktilisusele.

Teise maailmasõja järgsel ajastul mängis Fiat olulist rolli Itaalia majanduse elavdamisel. Fiat 500, mis võeti kasutusele 1957 aastal, sai Itaalia sõjajärgse õitsengu ikooniliseks sümboliks. See väike ja taskukohane auto oli ülimalt populaarne ning seda mäletatakse kui Fiati üht kõige olulisemat panust automaailma.

1960’ndatel ja 1970’ndatel jätkas Fiat laienemist nii mudelivaliku kui ka ülemaailmse kohaloleku osas. Fiat 124 oli järjekordne verstapost, mis pakkus segu stiilist, jõudlusest ja taskukohasusest. See oli nii edukas, et seda toodeti litsentsi alusel mitmes riigis, sealhulgas Lada nime all Nõukogude Liidus.

1980’ndad ja 1990’ndad olid Fiati jaoks majandussurutise ja kasvava konkurentsi tõttu keerulised ajad. Siiski õnnestus ettevõttel toota mõningaid märkimisväärseid mudeleid, nagu Fiat Uno ja Fiat Punto, mis olid Euroopas oma kompaktsuse ja tõhususe tõttu hästi vastu võetud.

21 sajandil püüdis Fiat taaselustada oma kaubamärki ja tootesarja. Fiat 500 toodi 2007 aastal uuesti turule kui klassikalise mudeli kaasaegne tõlgendus, milles on originaali võlu ühendatud kaasaegse tehnoloogia ja disainiga. Sellest sai Fiati taaselustumise sümbol ülemaailmsel turul.

Kogu oma ajaloo jooksul on Fiat olnud tuntud taskukohaste, praktiliste ja stiilsete sõidukite tootmise poolest, aidates oluliselt kaasa autotööstusele ja Itaalia majandusele. Kaubamärk on osalenud ka autospordis, olles erineval määral edukas Vormel-1 ja rallivõistlustel.