Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Husqvarna Varuosad

Husqvarna Varuosad
Laias valikus kvaliteetseid ja soodsad Husqvarna varuosad. Alates mootoriosadest kuni piduriklotsideni, vedrustuse ja veermiku osadest kuni keredetailideni ja palju muud. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Husqvarna varuosad ja asendused. Kiire kohaletoimetamine üle Eesti ja kindel klienditeenindus.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Husqvarna varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Husqvarna mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Husqvarna peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Husqvarna osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Husqvarna ajalugu ja olulisemad mudelid

Husqvarna Motorcycles on pärit 1689 aastal asutatud Rootsi relvafirmast, alustas mootorrataste tootmisega 1903 aastal, mis teeb sellest ühe vanima mootorrattaid tootva ettevõtte. Esialgu keskendus Husqvarna sõjalise varustuse tootmisele, kuid üleminek mootorrataste tootmisele tähistas olulist pööret kahe ratta maailma võtmetegijaks saamise suunas.

Algusaastatel oli Husqvarna toodang mitmekesine, hõlmates nii maantee- kui ka võistlusmootorrattaid. Kaubamärgi inseneriteadlikkus ja pühendumine kvaliteedile tegid sellest kiiresti mootorrattaspordis arvestatava jõu. Juba 1930’ndatel aastatel saavutasid Husqvarna mootorrattaid tunnustust nende jõudluse ja usaldusväärsuse poolest, luues eeldused oma pärandile mootorispordis.

Teise maailmasõja järgsel ajastul keskendus Husqvarna rohkem maasturi ja võistlusmootorratastele, mis määras kaubamärgi identiteedi järgnevateks aastakümneteks. 1960’ndatel ja 1970’ndatel sai Husqvarna sünonüümiks maastikurataste, eriti motokrossi ja enduromootorrataste jaoks. Selle ajastu mootorrattad, mida iseloomustab nende kerge kaal, vastupidavus ja erakordne jõudlus, võitsid arvukalt meistrivõistlusi ja võitsid sõitjate südamed kogu maailmas.

Husqvarna selle kuldajastu märkimisväärsete mudelite hulka kuulub Silverpilen (Silver Arrow), 1950 aastatel turule toodud revolutsiooniline mootorratas. See oli märkimisväärselt kerge ja vilgas, mõeldud maastikusõiduks ja võistlusteks, seades mootorratta disainis uusi standardeid. Teine pöördeline mudel oli 400 Cross, mille tegi kuulsaks Steve McQueen ja mis on jäädvustatud filmis "Igal pühapäeval". 400 Cross oli hea näide Husqvarna insener-tehnilisest tipptasemest oma võimsa mootori, suurepärase juhitavuse ja maastikusõiduvõimega.

Aastakümnete jooksul jätkas Husqvarna uuendusi ja laiendas oma tootesarja. 1980’ndatel ja 1990’ndatel võeti kasutusele mudelid, mis kindlustasid Husqvarna mainet maastikurattasõidus veelgi. Sellised mudelid nagu 1990’ndatel turule toodud TE 610 näitasid Husqvarna võimekust ühendada võimsad mootorid kerge raamiga, rahuldades nii võistlussõidu kui ka harrastussõidu nõudmisi.

Aastatuhande vahetus tähistas Husqvarna jaoks uut peatükki, mil muutusid omanikud ja strateegiline suund. 2007 aastal omandas BMW Husqvarna, et laiendada oma kohalolekut maastikurataste ja kahesuguse kasutusega mootorrataste segmendis. Sel perioodil võeti kasutusele mudelid, mis ühendasid Husqvarna off-road pärandi ja BMW tehnoloogilised edusammud, kuigi BMW müüs Husqvarna lõpuks Pierer Industrie AG-le, mis viis Husqvarna KTMiga kooskõlla.

Uue omaniku all on Husqvarna jätkanud õitsengut, tuues turule mudeleid, mis austavad tema rikkalikku pärandit, kuid sisaldavad samas kaasaegset tehnoloogiat ja disaini. Brändi tootevalik hõlmab nüüd laia spektrit mootorrattaid, alates motokrossist, endurost ja supermotost kuni maanteele orienteeritud mudeliteni nagu Vitpilen ja Svartpilen, mis tähendab vastavalt "Valget Noolt" ja "Mustat Noolt". Need 2010. aastate lõpus kasutusele võetud mudelid on saanud hea vastuvõtu oma minimalistliku disaini ja kaasahaarava sõidukogemuse tõttu, mis annab märku Husqvarna edukast kohanemisest areneva mootorratta turuga.

Husqvarna Motorcycles on kogu oma ajaloo vältel püsinud mootorrataste disaini ja jõudluse esirinnas. Alates algusaegadest Rootsi relvatehasena kuni praeguse staatuse saavutamiseni nii maastiku- kui ka maanteemootorrataste hinnatud tootjana on Husqvarna teekonda iseloomustanud järeleandmatu püüdlus tipptasemele, innovatsioon ja sügav seotus mootorratta võidusõidu vaimuga.