Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Iveco Varuosad

Iveco Varuosad
Suur ja kvaliteetne Iveco varuosade kataloog. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Iveco varuosad. Meilt leiad kõik vajaliku et hoida oma Iveco parimas korras, alates piduritest kuni filtriteni. Kiired tarned ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Iveco varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Iveco mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Iveco peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Iveco osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Iveco ajalugu ja olulisemad mudelid

Iveco, mis on tööstuslike sõidukite korporatsiooni lühend, on silmapaistev Itaalia tööstuslike sõidukite tootmisettevõte, mis on saavutanud märkimisväärse positsiooni ülemaailmses autotööstuses. Selle teekond algas 1975 aastal mitme Itaalia, Prantsusmaa ja Saksamaa ettevõtte ühinemise tulemusena. Nende hulka kuulusid Magirus-Deutz, Fiat Industrial Vehicles, Lancia Special Vehicles, Unic ja OM. See ühinemine ei olnud pelgalt äristrateegia, vaid visiooniline samm, et koondada teadmised, tehnoloogia ja turupositsioon ühe kaubamärgi alla, mis kiiresti saavutas liidripositsiooni tarbesõidukite, veoautode ja diiselmootorite tootmises.

Iveco esimesi aastaid iseloomustas kiire laienemine ja innovatsioon. Üks ettevõtte esimesi tähelepanuväärseid mudeleid oli 1978 aastal turule toodud Iveco Daily. Daily seadis oma tugeva konstruktsiooni ja mitmekülgsusega uue standardi kergete ja keskmise suurusega tarbesõidukite jaoks. See oli saadaval erinevates konfiguratsioonides, mistõttu sobis see mitmesuguste äritegevuste jaoks. Daily edu pani aluse Iveco mainele usaldusväärsete ja vastupidavate sõidukite tootjana.

1980 aastatel jätkas Iveco oma tootevaliku ja rahvusvahelise haardega laienemist. TurboStar'i, pikamaavedudeks mõeldud raskeveokite turuletoomine 1984 aastal oli tunnistuseks ettevõtte pühendumusest innovatsioonile ja kvaliteedile. TurboStar võeti turul hästi vastu, seda hinnati selle jõudluse, mugavuse ja kütusesäästlikkuse poolest ning sellest sai autojuhtide ja autoparkide operaatorite lemmikauto.

1990’ndatel aastatel sisenes Iveco uutele turgudele ja mitmekesistas veelgi oma tootevalikut. 90ndate keskel turule toodud EuroCargo seeria sai Iveco jaoks teiseks nurgakiviks, mis teenindas keskmise koormusega sõidukite segmenti. EuroCargo veoautod paistavad silma oma kohanemisvõime, kütusesäästlikkuse ja keskkonnasõbralikkuse poolest, mis on kooskõlas ülemaailmselt kasvava rõhuasetusega jätkusuutlikkusele.

Uue aastatuhande alguses keskendus Iveco jätkusuutlikkusele ja täiustatud tehnoloogiatele. Stralis, mis võeti kasutusele 2000ndate alguses, kehastas seda muutust, pöörates rõhku heitmete vähendamisele ja kütusesäästlikkuse parandamisele. Stralise mudelivalik paistis silma alternatiivsete kütuste, sealhulgas CNG (surumaagaas) ja elektriliste versioonide kasutamise poolest, mis tähistas Iveco pühendumust rohelisele tehnoloogiale.

Iveco ei ole olnud pioneer mitte ainult sõidukitootmises, vaid ka oma lähenemisviisis globaalsetele väljakutsetele. Ettevõte on aktiivselt osalenud elektri ja hübriidmudelite väljatöötamisel, vastates kiireloomulisele vajadusele jätkusuutlike transpordilahenduste järele. Sellised mudelid nagu 2019 aastal turule toodud Iveco S-Way rõhutavad jätkuvalt ettevõtte keskendumist innovatsioonile, juhi mugavusele ja keskkonnasäästlikkusele.

Lisaks oma kaubanduslikule edule on Iveco jätnud oma jälje ka autospordimaailmas, eriti maastikuvõistlustel. Iveco PowerStar on näiteks pälvinud tunnustust Dakari rallil, mis on üks maailma kõige keerulisematest ja prestiižsematest maastikurallivõistlustest.

Tänapäeval on Iveco autotööstuse ülemaailmne hiiglane, kes on esindatud enam kui 160 riigis. Ettevõtte teekond Euroopa koondumisest maailmakuulsaks sõidukitootjaks rõhutab selle vastupidavust, uuenduslikkust ja pühendumust muutuva maailma vajadustele vastamiseks. Kuna transport areneb jätkusuutlikuma tuleviku suunas, jätkab Iveco edasiliikumist, arendades sõidukeid, mis ühendavad endas jõudluse, tõhususe ja keskkonnasäästlikkuse.