UNIVERSAALNE EKRAANIKAITSE GOGONANO™ LIQUID SHIELD 25ML Gogonano

Ladu Eeldatav tarne Eeldatav tarne Püsikliendi hind -10% Püsikliendi hind -10% Registreeri tasuta
EST21 L 15.08 14,39€ 12,95€
Liquid Shield on nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend, mis hoiab sinu elektroonikaseadmeid ja muid pindu kriimustuste eest, vähendab sõrmejälgede teket ning muudab ekraani lihtsamini puhastatavaks. Tänu ülisiledale kaitsekihile näivad värvid ekraanil erksamad, samuti muutub puutetundlik ekraan kasutajale sujuvamaks. Liquid Shieldi uudne tehnoloogia kindlustab, et ekraani ja kaitsekihi vahele ei teki õhumulle, nagu võib juhtuda tavalise kaitsekile paigaldamisel. Tekkiv kaitsekiht on vett hülgav, antistaatiline ning antibakteriaalne.

Liquid Shieldi vedel ekraanikaitse sobib nutitelefonidele, tahvelarvutitele, arvutikuvaritele, televiisoritele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele, prillidele ning mistahes muudele klaas-, plastik- või metallpindadele. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab esemele tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud.

Toode on valmistatud vee baasil ning on loodussõbralik.

Liquid Shieldi tugevused:
* Kaitseb kriimustuste eest
* Muudab ekraani erksamaks ja kasutajale sujuvamaks
* Vähendab näpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks
* 100% mullivaba
* Antistaatiline
* Antibakteriaalne
* Loodussõbralik
* Tõrjub vedelikke
* Sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel (ühest tootest piisab 10-20 seadme katmiseks, olenevalt pinna suurusest)

Kuidas toimib:
Pärast pinnale kandmist lahusti aurustub ning eseme pinnale moodustub teemantosakestega modifitseeritud nähtamatu hüdrofoobne nanokaitsekiht. Pihus hakkab kuivama ning pinnaga reageerima minutitega, värske kaitsekihiga seadet võib kasutama hakata juba 10-15 minuti pärast. Tugevama kaitse saavutamiseks soovitame kanda pärast esimese kihi kuivamist pinnale ka teine kiht. Erinevalt teistest turulolevatest nanokaitsevahenditest reageerib Liquid Shield pinnaga süviti ning tagab täiuslikuma ning kauakestvama kaitse.

Kasutamine:
Puhasta pind korralikult tolmust, mustusest ning sõrmejälgedest
Enne pihustamist raputa pudelit 30-60 sekundit
Pihusta vedelik ekraanile ning kanna see lapiga ühtlaselt laiali
Lase 10-15 minutit kuivada
Tugevama kaitse loomiseks kanna pärast esimese kihi kuivamist pinnale ka teine kiht järgides samu juhiseid
Kuigi toode on tervisele ohutu, väldi siiski selle sattumist silma, ninna ja suhu.

Tähelepanu!
Ära katseta kaitsekihi tugevust sellele sihipäraste vigastuste tekitamisega. Digital Trade Solutions OÜ ei vastuta sel moel tekkinud kahjude eest. Liquid Shield on mõeldud kaitsmaks ekraani igapäevasel kasutamisel tekkivate vigastuste ning määrdumise eest.

Hoiustamine:
Suletud anumas säilib Liquid Shield kuni 2 aastat kasutuskõlblikuna. Pakendit tuleb hoida otsese päikesevalguse eest kuivas kohas ning vältida aine külmumist. Pärast pikaajalist säilitamist tuleb toodet enne kasutamist segada ja/või loksutada ühtlase konsistentsi taastumiseni.

Komplekti kuulub:
1 x 25ml GoGoNano™ universaalne ekraanikaitse Liquid Shield
1 x Mikrofiiberlapp 15 x 15 cm
1 x GoGoNano™ mikrofiiberkleebis ekraani puhastamiseks. Kleebist on võimalik korduvalt kasutada ja nii hoida seadme ekraani puhtana.

Tootekood:
liquid-shield-25ml

Ühik:
tk

Bränd:Kui võimalik palume saata ka Vin kood et saaksime sobivust kontrollida
Saada Tühista