VÄLINE AUTOKEREKAITSE KOMPLEKT GOGONANO™ LIQUID SKIN 150ML Gogonano

Ladu Eeldatav tarne Eeldatav tarne Püsikliendi hind -10% Püsikliendi hind -10% Registreeri tasuta
EST21 L 15.08 25,50€ 22,95€
Universaalne autokere-ja värvikaitse kõikidele sõidukitele.
Liquid Skin on nanotehnoloogial põhinev pihustatav kaitsevahend, mis ühildub sõiduki eksterjööriga ning moodustab pinnale ja selle sisekiusse üliõhukese kaitsva kihi. Toote universaalne koostis laseb sel toimida sõiduki erinevatel pindadel, nii kaob vajadus eraldi klaasi- ja kerekaitsevahendite järele. Liquid Skini tekitatav kaitsekiht hoiab kriimustuste, tolmu ja määrdumise eest ning tagab kauakestva läike, samuti parandab vahend sõidukile juba tekkinud mikrokriimud, muudab lihtsamaks velgede poleerimise ning aitab vältida värvi tuhmumist. Tänu autoklaaside Liquid Skiniga töötlemisele veerevad vihmapiisad sõites kiirelt üle tuuleklaasi ja parandavad märgatavalt nähtavust vihmase ilmaga. Talvel jäätuvad klaasid tavalisest vähemal määral ning klaase on lihtsam puhastada.


Autokerekaitse Liquid Skin sobib kasutamiseks kõikide sõiduvahendite keredel, klaasidel, velgedel ning plastikpindadel, sealhulgas võib toodet kasutada jalgratastel, lennukitel ja paatidel. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud. Sõiduki uueväärse välimuse säilitamiseks soovitame Liquid Skini kerele kanda iga 3-6 kuu järel.
Toode on valmistatud vee baasil ning on tervisele ohutu ja loodussõbralik.

Liquid Skini peamised tugevused:
* Särav läige, poleeritud efekt
* Kriimustuskindlus, sile pind
* Vett tõrjuv
* Antistaatiline, tolmu tõrjuv
* Isepuhastuv pind
* Täidab autokere pinnal, klaasil või velgedel esinevad mikrokriimud

Kuidas toimib:
Pärast pinnale kandmist lahusti aurustub ning eseme pinnale moodustub nanopolümeeridega modifitseeritud nähtamatu hüdrofoobne ning antistaatiline kaitsekiht. Pihus hakkab kuivama ning pinnaga reageerima minutitega, sõiduk on kasutamiseks valmis alates tunni möödumisest.

Kasutamine:
Puhasta sõiduki pinnad korralikult tolmust ning mustusest. Veendu, et pinnad oleksid kuivad.
Enne pihustamist raputa pudelit 30-60 sekundit.
Pihusta vedelik sõiduki pinnale ning kanna see lapiga ühtlaselt laiali.
Lase 60 minutit toatemperatuuril varjulises kohas kuivada, jahedamas keskkonnas võib täielik impregneerumine võtta veidi kauem. Väldi külmumist ning otsest kokkupuudet päikesevalgusega.
Kuigi toode on tervisele ohutu, väldi siiski selle sattumist silma, ninna ja suhu.
Ühest 150 ml pudelist piisab kuni viie sedaan-tüüpi auto täielikuks katmiseks.

Pidage meeles! Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Alati keerake kork tagasi kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda ning tekib vajadus uue pihusti järele.

Hoiustamine:
Suletud anumas säilib väline autokerekaitse Liquid Skin kuni 2 aastat kasutuskõlblikuna. Pakendit tuleb hoida otsese päikesevalguse eest kuivas kohas ning vältida aine külmumist. Pärast pikaajalist säilitamist tuleb toodet enne kasutamist segada ja/või loksutada ühtlase konsistentsi taastumiseni.

Komplekti kuulub:
1 x 150ml GoGoNano autokerekaitse Liquid Skin
1 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm
1 x Ülipehme mikrofiiberlapp 35 x 35 cm


Tootekood:
liquid-skin-150ml

Ühik:
tk

Bränd:Kui võimalik palume saata ka Vin kood et saaksime sobivust kontrollida
Saada Tühista