Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Ktm Varuosad

Ktm Varuosad
Meilt leiad oma KTMi’le uued ja usaldusväärsed varuosad. Vaata põhjalikku varuosade valikut, alates mootorikomponentidest kuni tarvikuteni. Taga oma KTM’i maksimaalne jõudlus ja pikaealisus meie OE, OEM ja B kategooria varuosadega. Kiired tarned ja soodsad hinnad.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

KTM varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud KTM mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

KTM peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida KTM osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

KTM ajalugu ja olulisemad mudelid

KTM (Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen) asutati 1934. aastal Austrias Mattighofenis. Algselt jalgrataste ja mootorrataste tootjana tegutsenud KTM on muutunud silmapaistvaks tegijaks maastiku- ja tänavamootorrataste segmendis, mis on tuntud oma suure jõudluse ja uuendusliku disaini poolest.

Üks KTMi tuntumaid mudeleid on KTM Duke'i seeria, mis on agressiivse stiili ja võimsate mootorite poolest tuntud tänavamootorrataste sari. Duke'i tootesarja kuuluvad sellised mudelid nagu KTM 390 Duke, mis on populaarne algtasemel tänavamootorratas, ja KTM 1290 Super Duke R, mis on võimas ja rajale orienteeritud supernaked mootorratas.

Maastikusegmendis on KTM tugevalt esindatud selliste mudelitega nagu KTM 450 SX-F, mis on suure jõudlusega motokrossimootorratas, mis on domineerinud professionaalsetel võistlusringidel. Ka KTM 790 Adventure ja KTM 1290 Super Adventure mudelid on kogunud populaarsust seiklustuuride harrastajate seas, pakkudes kombinatsiooni maastikusõidu võimekusest ja pikamaasõidu mugavusest.

KTMi pühendumine jõudlusele laieneb ka superbike'i kategooriasse, kus on olemas sellised mudelid nagu KTM RC8, võimas ja rajale suunatud supersportmootorratas, ning KTM 1290 Super Duke GT, sporttuurimootorratas, mis ühendab endas jõudluse ja pikamaasõidu võimekuse.

Viimastel aastatel on KTM laiendanud oma tootevalikut elektrimootorrataste, näiteks KTM Freeride E-XC, keskkonnateadlikele sõitjatele mõeldud elektriline maastikumootorratas. Ettevõte on sisenenud ka autosegmenti KTM X-Bow'ga, mis on kerge ja suure jõudlusega sportauto.

Keskendudes jõudlusele, innovatsioonile ja tipptasemel disainile, on KTM loonud mootorrataste valdkonnas oma niši, mis meelitab sõitjaid, kes hindavad põnevaid sõidukogemusi ja tipptasemel tehnoloogiat nii tänaval, maastikul kui ka võistlusrajal.