Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Land Rover Varuosad

Land Rover Varuosad
Meilt leiad põhjaliku Land Rover varuosade kataloogi. Alates ehtsatest OE originaalvaruosadest kuni usaldusväärsete järelturu OEM ja B kategooria varuosadeni. Pakume väga laia valikut, et hoida sinu Land Rover sujuvalt töös. Soodsad hinnad ja kiired tarned üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Land Roveri varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Land Roveri mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Land Roveri peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Land Roveri osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Land Roveri ajalugu ja olulisemad mudelid

Land Roveril, tuntud Briti kaubamärgil, on rikas ajalugu, mis on põimunud nelikveoliste sõidukite arenguga. Land Rover sai alguse 1948 aastal, kui Rover Company esitles Amsterdami autonäitusel esimest Land Roverit. See sõiduk, mis hiljem sai nimeks Series I, oli inspireeritud Ameerika Jeepist ja oli mõeldud peamiselt põllumajandus ja kergetööstuskasutuseks. See paistis silma oma kerge ja roostekindla alumiiniumkere poolest, mis oli pragmaatiline valik sõjajärgse teraspuuduse tõttu.

1950 aastatel laiendas Land Rover oma tootevalikut, tuues 1958 aastal turule Series II, mis pakkus peenemat disaini ja suuremat mugavust. Sellele järgnes 1961 aastal Series IIA, mis sai kuulsaks oma vastupidavuse ja vastupidavuse poolest, eriti sellistes keerulistes tingimustes nagu Austraalia tagamaa või Aafrika põõsad.

1970’ndatel toimus oluline muutus Range Roveri kasutuselevõtuga. See mudel muutis olukorda, pakkudes maastikusõidu võimeid koos tavalise maanteel liikuva auto mugavuse ja luksusega. Range Roverit peetakse sageli esimeseks maasturiks, ammu enne selle mõiste populariseerimist.

1980 aastatel jätkas Land Rover uuendusi. Land Rover Defenderi turuletoomine 1983 aastal, mis asendas seeria III, oli järjekordne verstapost. Defender oli tuntud oma tugeva konstruktsiooni ja mitmekülgsuse poolest, muutudes lemmikuks nii sõjaväe- kui ka tsiviilotstarbelistes rakendustes.

1990 aastatel laienes Range Roveri mudelivalik, kui 1989 aastal võeti kasutusele väiksem ja taskukohasem Discovery. See mudel oli suunatud kasvavale pere ja vabaajakasutajate turule, tasakaalustades maastikusõidu võimeid ja mugavust maanteel.

21 sajandil mitmekesistas Land Rover oma tootevalikut veelgi. Range Rover Sport, mis esitleti 2005 aastal, pakkus agiilsemat ja dünaamilisemat sõidukogemust. Hiljem, 2011 aastal turule toodud Range Rover Evoque rajas oma julge disaini ja kompaktsete mõõtmetega uut teed, mis kõnetas linnasõitjaid.

Land Rover jätkas oma pühendumist innovatsioonile hübriid ja elektriliste mudelite arendamisega. Ettevõte kohandas end pidevalt tarbijate muutuvate eelistuste ja keskkonnakaalutlustega, säilitades samal ajal oma maine vastupidavuse, luksuse ja maastikusuutlikkuse poolest.

Läbi oma ajaloo on Land Rover muutunud seikluste, luksuse ja usaldusväärsuse sünonüümiks, tootes sõidukeid, mis on sama mugavad nii karmidel radadel kui ka linnatänavatel.