Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Lexus Varuosad

Lexus Varuosad
Laias valikus kvaliteetseid ja soodsad Lexus varuosad. Alates mootoriosadest kuni piduriklotsideni, vedrustuse ja veermiku osadest kuni keredetailideni ja palju muud. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Lexus varuosa variandid ja asendused. Kiire kohaletoimetamine üle Eesti ja kindel klienditeenindus.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Lexus varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Lexus mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Lexus peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Lexus osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Lexus ajalugu ja olulisemad mudelid

Lexus loodi 1989. aastal Toyota luksusbrändina, mille eesmärk on konkureerida selliste väljakujunenud premiumautode tootjatega nagu Mercedes-Benz ja BMW. Jaapanis Nagoyas asuv Lexus on sellest ajast alates kasvanud ülemaailmseks luksusautode kaubamärgiks, mis on tuntud oma rafineeritud sõidukite, täiustatud tehnoloogia ja erakordse klienditeeninduse poolest.

Lexuse mudelivaliku üks tuntumaid mudeleid on Lexus LS, mis on kaubamärgi lipulaev, täismõõtmeline luksussedaan. 1989. aastal turule toodud LS seadis autotööstuses uued luksuse ja rafineerituse standardid, esitades oma sujuva sõidu, laitmatu ehituskvaliteedi ja detailidele pööratud tähelepanu traditsioonilistele luksusmarkidele väljakutse.

Lexus RX, mis esitleti 1998. aastal, on laialt tuntud kui üks esimesi edukaid luksusmaastureid. See on olnud Lexuse müügiliider ja mänginud olulist rolli luksuslike crossoverite segmendi populariseerimisel. Lexus ES, keskmise suurusega luksussedaan, mis põhineb Toyota Camry platvormil, on olnud kaubamärgi järjekindel enimmüüdud mudel, mis pakub tasakaalustatud mugavust, usaldusväärsust ja väärtust.

Jõudluse vallas on Lexusel sellised mudelid nagu Lexus IS, kompaktne sportlik sedaan, mis on tuntud oma agiilse juhitavuse ja kaasahaarava sõidudünaamika poolest. Lexus RC, luksuskupee, ja Lexus LC, grand touring kupee, on mõeldud entusiastidele, kes otsivad luksuse ja jõudluse segu.

Lexus on olnud ka hübriidtehnoloogia esirinnas, pakkudes paljude oma mudelite, sealhulgas Lexus RX Hybrid, Lexus ES Hybrid ja Lexus LS Hybrid, hübriidversioone. Viimastel aastatel on mark tutvustanud täielikult elektrilisi mudeleid, nagu Lexus UX 300e, laiendades veelgi oma pühendumust jätkusuutlikule liikuvusele.

Keskendudes luksusele, rafineerimisele ja tipptasemel tehnoloogiale, on Lexus kehtestanud end tugeva tegijana premiumautode turul, pakkudes mitmekesist sõidukite valikut, mis rahuldab nõudlikke kliente, kes otsivad kombinatsiooni mugavusest, jõudlusest ja keskkonnateadlikkusest.