Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mazda Varuosad

Mazda Varuosad
Suur valik Mazda varuosasid. Telli netist parimate hindadega. Alates mootoriosadest kuni piduriosade ja filtriteni. Sõbralik ja kiire klienditugi & kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Mazda varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Mazda mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Mazda peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Mazda osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Mazda ajalugu ja olulisemad mudelid

Jaapani tuntud autotootjal Mazda on rikas ajalugu, mis ulatub üle sajandi ja mida iseloomustavad uuendused ja ikoonilised mudelid. Ettevõtte teekond algas 1920 aastal Toyo Cork Kogyo Co., Ltd. nime all Hiroshimas, Jaapanis. Algselt keskenduti tööstuslikule tootmisele, kuid alles 1930 aastatel läks Mazda üle sõidukite tootmisele, alustades kolmerattaliste veoautodega, mis saavutasid Jaapanis populaarsuse.

Pärast Teist maailmasõda läks Mazda üle sõiduautode tootmisele. 1960. aastad tähistasid Mazda jaoks olulist ajastut, kui Jaapanis võeti hästi vastu mikroauto Mazda R360. Kuid alles 1967 aastal välja töötatud pöörlevad mootorid tegid Mazdale tõelise eripära. See tehnoloogia, mis oli ainulaadne oma võimsuse ja kompaktsuse poolest, oli esmakordselt kasutusel Mazda Cosmo Sport 110S mudelis, mis tegi Mazdast rotatsioonimootorite sünonüümi.

1970 aastatel laiendas Mazda oma globaalset haaret. Mudelid nagu Mazda RX-2 ja RX-3 olid märkimisväärsed pöörlevate mootorite kasutamise poolest, samuti võeti kasutusele Mazda 323 (Familia) ja 626 (Capella), mis pakkusid tavalisemaid mootorivalikuid ja saavutasid rahvusvahelist edu.

Mazda kõige ikoonilisem mudel, MX-5 Miata, debüteeris 1989 aastal. See kerge, kahekohaline roadster taaselustas 1960. aastate väikeste Briti sportautode kontseptsiooni ja sai suureks hitiks, mida kiideti selle taskukohasuse, usaldusväärsuse ja nauditava sõidukogemuse poolest. See on Guinnessi rekord kui enimmüüdud kahekohaline sportauto.

1990’ndatel ja 2000’ndatel jätkas Mazda uuendusi selliste mudelitega nagu RX-7 ja RX-8, säilitades oma unikaalse pöörlevate mootorite traditsiooni. Kuid majanduslike probleemide tõttu suurendas Ford Motor Company oma osalust Mazdas, mõjutades selle tootevalikut ja tegevust.

2010 aastatel võttis Mazda kasutusele oma "SkyActiv" tehnoloogia, keskendudes kütusesäästlikkusele ja vähendatud heitkogustele, ilma et see oleks ohverdanud jõudlust. Sellised mudelid nagu Mazda3 ja Mazda6 näitasid seda tehnoloogiat, tasakaalustades tõhusust ja brändile iseloomulikku sõidurõõmu.

Ka Mazda disainifilosoofia arenes, 2010 aastatel võeti kasutusele "Kodo - Soul of Motion" disainikeel, mis rõhutas elegantseid, voolavaid ja dünaamilisi jooni, peegeldades looduse ilu ja jõudu.

Läbi oma ajaloo on Mazda olnud tuntud oma pühendumuse poolest uuendustele, alates pöörlevate mootorite algusaegadest kuni tänapäevaste edusammudeni tõhususe ja disaini vallas. Muutusi omaks võttes ja väljakutsetega silmitsi seistes on Mazda säilitanud ainulaadse positsiooni autotööstuses, olles tuntud sõidukite tootmise poolest, mida on nii mõnus juhtida kui ka tehnoloogiliselt arenenud.