Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mercedes-benz Varuosad

Mercedes-benz Varuosad
Meilt leiad kvaliteetsed Mercedes varuosad. Tutvu suure varuosade valikuga, mis on kohandatud erinevatele Mercedes mudelitele. Saadaval OE, OEM ja B kategooria uued varuosad. Kiired tarned üle Eesti ja abivalmis klienditugi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Mercedes varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Mercedes mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Mercedes peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Mercedes osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Tõenäoliselt parim Mercedes mudeliseeria läbi aegade on 190E

Eraldi mainimist väärib Mercedes-Benz 190E, eriti legendaarne 190E 2.5-16 Evolution II (Evo II) mudel.

Mercedes 190-seeria kirjutas ümber reeglid, mis võiks olla kompaktne sportlik sedaan. Kui juba tavaline 190E oli tõeline revolutsioon oma täiusliku segu Mercedes'i luksusest ja üllatavast sõidudünaamikast, siis alles hardcore 190E 2.5-16 Evolution II kinnistas mudeli legendaarse staatuse.

Et täita homologatsioonieeskirju turismiautode võidusõidu jaoks, lõi Mercedes 190E 2.5-16 Evo II - laiendatud kaitsekorvide, ümbertöötatud vedrustuse ja Cosworthi väljatöötatud 235-hobujõulise 2,5-liitrise mootoriga raketilaeva. See muutis tagasihoidlikust 190-st hiiglasliku jõudluse relva, mis võis häbistada palju võimsamaid masinaid.

Siiski säilitas Evo II igapäevase juhitavuse, ehituskvaliteedi ja esmaklassilise salongi, mis muutsid 190-i nii eriliseks. See kehastas ideaalselt Mercedese püüdlusi inseneriteaduse tipptasemel saavutuste poole koos rahuldamatu isuga mootorispordi pärimuse järele. Tõeline „hunt lambanahas“, mis saavutas entusiastide seas kogu maailmas kultusliku staatuse.

Alates tagasihoidlikust mudelist 190 kuni võidusõiduks mõeldud Evo II-ni näitas see mudelivalik Mercedese parimaid omadusi - uuenduslikku inseneritehnikat, laitmatut ehituskvaliteeti ja hiiglaslikku jõudlust, mis kõik on pakitud petlikult kompaktsesse ja taskukohasesse paketti. 190-seeriat peetakse siiani Mercedese üheks parimaks mudeliks.

190E EVO II

Foto originaal Dupontregistry.com lehel

Mercedes ajalugu ja olulisemad mudelid

Mercedes-Benz, mis on sünonüüm luksusele ja innovatsioonile autotööstuses, omab rikkalikku ajalugu, mis ulatub üle sajandi. Mercedes-Benzi algused jäävad 19 sajandi lõppu, olles seotud kahe võtmefiguuriga: Karl Benz ja Gottlieb Daimler. Sõltumatult arendasid nad maailma esimesi autosid. 1886 aastal lõi Karl Benz Benz Patent-Motorwageni, mida peetakse sageli esimeseks tõeliseks autoks. Samal ajal tegid Gottlieb Daimler ja tema partner Wilhelm Maybach sarnaseid edusamme.

Kaks ettevõtet, Benz & Cie. ja Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG), kasvasid ja arenesid algusaastatel eraldi. Kuid Mercedes nime esmakordne kasutamine toimus 1901 aastal, kui Maybach kujundas DMG jaoks Mercedes 35 HP. See mudel oli oma ajast ees, pakkudes madalamat raskuskese ja kergemat konstruktsiooni, mis seadis uued standardid autotööstuses.

Nende kahe autotööstuse hiiglase ühinemine Mercedes-Benziks toimus alles 1926 aastal, vastusena Esimese maailmasõja järgse Saksamaa majandusraskustele. See ühinemine märkis algust brändile, nagu me seda täna teame. Ühendatud ettevõte jätkas innovatsiooni, tootes Mercedes-Benz SSK, mis oli tuntud oma võidusõidu oskuste poolest 1920. ja 1930 aastatel.

Teise maailmasõja järel kindlustas Mercedes-Benz oma maine kui kvaliteetsete, luksuslike sõidukite tootja. 1950 aastatel tutvustati Mercedes-Benz 300 SL-i, mis oli kuulus oma eristuvate tiibustega ja peeti üheks oma ajastu parimaks spordiautoks. 1960 aastatel tõi Mercedes-Benz turule 600 mudeli, suure luksusliku sedaani, ja W113 SL-klassi, mida tuntakse "Pagoodi" nime all oma ainulaadse kõva katuse disaini tõttu.

1980. ja 1990 aastatel laiendas Mercedes-Benz oma mudelivalikut, tutvustades mudeleid nagu kompaktne C-klass, E-klass ja S-klass, mis said oma vastavates segmentides luksuse ja tehnoloogia standardiks. 1990 aastatel tutvustati ka Mercedes-Benz SLK-d, mille uuenduslik oli kokkuklapitav kõva katus.

Viimastel aastakümnetel on Mercedes-Benz olnud tehnoloogilise innovatsiooni eesliinil, juhtides valdkondades nagu ohutus, kütusetõhusus ja elektrisõidukite arendamine. Mudelite nagu Mercedes-Benz SLS AMG ja täielikult elektriline EQ seeria tutvustamine näitab brändi pühendumust kõrge jõudluse ja keskkonnasäästlikkuse ühendamisele.

Läbi oma ajaloo on Mercedes-Benz mitte ainult kujundanud autotööstust, vaid on säilitanud ka maine luksuse, kvaliteedi ja innovatsiooni osas. Brändi pühendumus nendele väärtustele on ilmne igas toodetud mudelis, muutes selle ülemaailmseks autotööstuse tippsümboliks.