Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mitsubishi Varuosad

Mitsubishi Varuosad
Suur valik Mitsubishi varuosi. Telli netist parimate hindadega. Alates mootoriosadest kuni piduriosade ja filtriteni. Sõbralik ja kiire klienditugi & kiire tarne üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Mitsubishi varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Mitsubishi mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Mitsubishi peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Mitsubishi osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Mitsubishi ajalugu ja olulisemad mudelid

Mitsubishi, tuntud nimi autotööstuses, omab rikast ajalugu, mis ulatub kaugemale kui ainult sõidukid. Ettevõtte algused pärinevad aastast 1870, mil selle asutas Yataro Iwasaki algselt kui laevandusfirma. Mitsubishi mitmekesistumine erinevatesse tööstusharudesse, sealhulgas söekaevandamine, pangandus, kindlustus, laondus ja kaubandus, lõi tugeva aluse selle tulevasele laienemisele.

Mitsubishi autotööstuse peatükk algas 1917 aastal Model A-ga, Jaapani esimese seeriatootmises oleva autoga. Kuid alles pärast Teist maailmasõda hakkas Mitsubishi Motors tõeliselt autotööstuses oma jälge jätma. 1960 aastal tutvustas ettevõte Mitsubishi 500, kompaktset autot, mis sillutas teed nende edule sõiduautode turul.

1970 ja 1980 aastatel saavutas Mitsubishi rahvusvahelise tuntuse mudelitega nagu Galant ja Lancer. Galant, mis tutvustati 1960 aastatel, arenes kõrge jõudlusega sedaaniks, mis oli populaarne nii kodu- kui ka rahvusvahelistel turgudel. Lancer, kompaktne auto, mis tutvustati 1973 aastal, sai kuulsaks oma jõudluse ja vastupidavuse poolest, eriti rallisõidus. Lancer Evolution, kõrge jõudlusega variant, sai Mitsubishi insenerioskuste sümboliks.

1980 aastal tutvustas Mitsubishi Pajerot, vastupidavat maasturit, mis saavutas kuulsuse oma edu kaudu kurnavas Dakari rallis. See edu aitas Mitsubishi'l luua mainet vastupidavate, usaldusväärsete sõidukite tootjana, mis suudavad taluda äärmuslikke tingimusi. Teine märkimisväärne mudel oli Mitsubishi Eclipse, spordikupée, mis tutvustati 1989 aastal. Koostöös Chrysleriga arendatud Eclipse sai populaarseks Ameerika turul ja sai ikooniliseks oma stiilse disaini ja jõudluse poolest.

1980 aastatel jätkas Mitsubishi innovatsiooni Mitsubishi Outlanderi tutvustamisega 2001 aastal, kompaktse linnamaasturiga, mis vastas kasvavale nõudlusele mitmekülgsete, peresõbralike sõidukite järele.

Kogu oma ajaloo vältel on Mitsubishi Motors olnud osa suuremast Mitsubishi keiretsust, Jaapani autonoomsete rahvusvaheliste ettevõtete grupist erinevates tööstusharudes. See liikmelisus on andnud Mitsubishi Motorsile unikaalse positsiooni ettevõtte toetuse ja ressursside jagamise osas.

Viimastel aastatel on Mitsubishi silmitsi seisnud väljakutsetega, sealhulgas finantsraskustega ja vaidlustega seoses sõidukite testimismeetoditega. Siiski on ettevõte töötanud elavdamise nimel, keskendudes elektri ja hübriidsõidukite, nagu Mitsubishi i-MiEV, ühe maailma esimese masstootmises elektriauto, arendamisele.

Mitsubishi teekond peegeldab Jaapani traditsiooniliste äristrateegiate ja uuendusliku autotööstuse inseneritöö segu, muutes selle oluliseks tegijaks globaalses autotööstuses.