Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Opel Varuosad

Opel Varuosad
Suurim valik uusi Opel varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Opel varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Opel varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Opel mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Opel peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Opel osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Opel ajalugu ja olulisemad mudelid

Opel on tuntud autotootja, kelle ajalugu ulatub üle sajandi. Adam Opel asutas 1862 aastal Saksamaal Rüsselsheimis ettevõtte, mis esialgu keskendus õmblusmasinatele ja seejärel jalgratastele. Alles 1899 aastal hakkas Opel tegelema autotööstusega, mis tähistas tema teekonna algust autotootjana.

20 sajandi alguses sai Opel tunnustust oma taskukohaste autode poolest, mis muutsid need kättesaadavaks laiemale üldsusele. Märkimisväärne näide oli 1909 aastal kasutusele võetud Opel 4/8 PS mudel, mida tuntakse ka "Arsti auto" nime all, mis oli tuntud oma lihtsuse ja usaldusväärsuse poolest.

1920. ja 1930 aastatel toimus märkimisväärne laienemine ja innovatsioon. Opelist sai esimene Saksa autotootja, kes võttis kasutusele konveierliinitootmise, suurendades oluliselt oma toodangut. See ajastu tõi esile sellised mudelid nagu Opel Laubfrosch (1924), mis oli edukas tänu oma taskukohasusele, ja Opel P4.

1929 aastal omandas General Motors Opeli enamusosaluse, mis mõjutas oluliselt kaubamärgi suunda. Teise maailmasõja ajal peatati autotootmine ja Opeli rajatised kasutati ümber sõjaliseks tootmiseks.

Pärast sõda alustas Opel uuesti autotootmist ja 1950. aastateks oli sellest saanud Saksamaa majandusimede sümbol, mille mudelid, nagu Opel Olympia Rekord ja Opel Kapitän, olid väga populaarsed.

1960’ndatel ja 1970’ndatel võeti kasutusele sellised ikoonilised mudelid nagu Opel Kadett ja Opel GT, mis sai kuulsaks oma elegantse disaini ja jõudluse poolest. Olulised olid ka 1970’ndatel kasutusele võetud Opel Ascona ja Manta, mis olid populaarsed oma stiili ja sõidudünaamika poolest.

1980’ndatel ja 1990’ndatel jätkas Opel uuendusi selliste mudelitega nagu Opel Corsa, millest sai kompaktsegmendi bestseller, ja Opel Astra, mis asendas Kadetti.

21 sajandisse astudes seisis Opel silmitsi mitmete väljakutsetega, sealhulgas finantsraskuste ja karmi konkurentsiga. Sellele vaatamata jätkas mark märkimisväärsete mudelite nagu Opel Insignia ja elektriline Ampera-e tootmist.

Opeli teekond peegeldab pidevat kohanemist muutuvate aegade ja tehnoloogiatega ning pühendumist uuendustele ja ligipääsetavusele. Opeli ajalugu alates tagasihoidlikust algusest õmblusmasinatega kuni ülemaailmse autotööstuse oluliseks tegijaks saamiseni näitab Opeli vastupidavust ja leidlikkust.