Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Peugeot Varuosad

Peugeot Varuosad
Meilt leiad oma Peugeot’le ehtsad ja usaldusväärsed varuosad. Vaata põhjalikku varuosade valikut, alates mootorikomponentidest kuni tarvikuteni. Taga oma Peugeot'i maksimaalne jõudlus ja pikaealisus meie OE, OEM ja B kategooria varuosadega. Kiired tarned ja soodsad hinnad.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Belville

Citystar

Django

Elyseo

Elystar

Geopolis

Jetforce

Kisbee

Looxor

Ludix

Metropolis

Mistral

Pulsion

Rapido

Satelis

Scoper

Speedake

Speedfight

Squab

Sum-up

Zenith

Trekker

Tweet

V-clic

Vivacity

Vogue

Peugeot varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Peugeot mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Peugeot peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Peugeot osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Peugeot ajalugu ja olulisemad mudelid

Peugeot on tuntud nimi autotööstuses, mis sai alguse 19 sajandi alguses Prantsusmaal, kuigi algselt mitte autotootjana. Peugeot' perefirma sai alguse sellest, et Jean-Pierre ja Jean-Frédéric Peugeot muutsid oma teraviljaveski terasevalukojaks, kus toodeti mitmesuguseid esemeid, sealhulgas saed, vedrusid ja isegi kohviveskid.

Teekond transpordivahenditesse algas 19 sajandi lõpus jalgratastega. Peugeot' esimene sissevaade automaailma oli 1889 aastal Serpollet-Peugeot - auruajamiga kolmerattaline sõiduk. Kuid alles 1890 aastal toodeti esimene bensiinimootoriga auto, Type 2, mille Armand Peugeot konstrueeris pärast kohtumist Gottlieb Daimleriga.

Kogu 20 sajandi alguses saavutas Peugeot uuenduslikkuse ja kvaliteedi maine. Selle ajastu märkimisväärsete mudelite hulka kuuluvad 1905 aastal toodetud väikeauto Peugeot Bebe ja 1929 aastal kasutusele võetud Peugeot 201, mis oli tuntud oma taskukohasuse poolest ja oli esimene auto, mis kasutas ettevõtte kolmekohalist numbrimärgisüsteemi, mille keskel oli null.

Pärast Teist maailmasõda tõi Peugeot 1948 aastal välja 203, mis tähistas ettevõtte jaoks uut ajastut oma tugeva disaini ja ökonoomse tööga. 1950’ndatel toodi turule ikooniline 403 ja hiljem, 1960’ndatel, 404, mis mõlemad kuulsad oma vastupidavuse ja tolleaegse tipptehnoloogia poolest.

1970’ndad ja 1980’ndad olid Peugeot' jaoks pöördelised. 1974 aastal võttis ettevõte üle Citroëni, luues PSA (Peugeot Société Anonyme) kontserni. Sel perioodil võeti 1983 aastal kasutusele ka Peugeot 205, mis sai kaubamärgi taaselustamise sünonüümiks. Selle edu rallivõistlustel, eriti Dakari rallil ja autoralli maailmameistrivõistlustel, tugevdas Peugeot' mainet jõudluse ja usaldusväärsuse poolest.

Peugeot jätkas uuendusi 1990’ndatel ja 2000’ndatel, tuues välja sellised mudelid nagu Peugeot 206, millest sai kõigi aegade enimmüüdud Peugeot' mudel, ja 3008, mis sisenes kasvavale linnamaasturite turule.

Kogu oma ajaloo jooksul on Peugeot olnud tuntud innovatsiooni ja prantsusepärase esteetika ühendamise poolest. Ettevõte on avaldanud märkimisväärset mõju autotööstusele mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas ning on jätkuvalt võtmetähtsusega tegija pidevalt arenevas autotööstuse maailmas.